loading
Raft pantallonash veshjesh
E krijuar për të thjeshtuar dollapin dhe për të thjeshtuar rutinën e mëngjesit, tonë Garderoba T Raft zgjues  Është. th e perfekte  Zgjidhje për ruajtjen e tualetit për t'i mbajtur pantallonat tuaja të organizuara mirë dhe lehtësisht të aksesueshme. Me një strukturë kompakte dhe intuitive, ky raft është i gatshëm të transformojë përvojën tuaj të ruajtjes dhe rikthimit të pantallonave.
Rafti i pantallonave amortizuese të TALLSEN është një artikull në modë ruajtëse për veshjet moderne. Stili i tij gri i hekurt dhe minimalist mund të përputhet në mënyrë të përkryer me çdo dekorim shtëpie, dhe rafti ynë i pantallonave është projektuar me një kornizë aliazh alumini me rezistencë të lartë, e cila mund të përballojë deri në 30 kilogramë veshje. Shiriti udhëzues i raftit të pantallonave adopton një pajisje mbrojtëse me cilësi të lartë, e cila është e lëmuar dhe e heshtur kur shtyhet dhe tërhiqet. Për ata që duan të shtojnë hapësirë ​​ruajtëse dhe komoditet në gardërobën e tyre, kjo raft pantallonash është zgjedhja perfekte për të thjeshtuar gardërobën.
RAFTET E PANTALONAVE TALLSEN TË MONTITUARA SIPËR janë bërë prej çeliku të cilësisë së lartë dhe të përpunuara me nano-dry plating, i cili është i qëndrueshëm, rezistent ndaj ndryshkut dhe rezistent ndaj konsumit. Pantallonat janë të mbuluara me shirita kundër rrëshqitjes të kualitetit të lartë, të cilët mund të varin rroba të materialeve dhe pëlhurave të ndryshme për të parandaluar rrëshqitjen dhe rrudhosjen e rrobave dhe mund të merren dhe vendosen lehtësisht. Montimi në krye, i përshtatshëm për dollapë të gjatë ose kabinete me ndarje. Përdorni plotësisht hapësirën e ngushtë të kabinetit dhe përmirësoni shkallën e përdorimit të kabineteve të vogla. Dizajni në formë S parandalon rrëshqitjen e rrobave
RAFTET E PANTALONAVE TALLSEN TË MONTITUARA SIPËR janë bërë prej çeliku të cilësisë së lartë, të përpunuara me nano-tharje, të qëndrueshme, rezistente ndaj ndryshkut dhe rezistente ndaj konsumit. Pantallonat janë të mbuluara me shirita kundër rrëshqitjes të kualitetit të lartë, të cilët mund të varin rroba të materialeve dhe pëlhurave të ndryshme për të parandaluar rrëshqitjen dhe rrudhosjen e rrobave dhe mund të merren dhe vendosen lehtësisht. Dizajn në formë V, i bukur dhe bujar. Montimi në krye, i përshtatshëm për dollapë të gjatë ose kabinete me ndarje. Bishti është i anuar 30 gradë, i bukur dhe nuk rrëshqet
RAFTET E PANTALONAVE TALLSEN TË MONTITUARA ANË janë bërë prej çeliku të cilësisë së lartë, i cili trajtohet me veshje me nano-dry, e cila është e qëndrueshme, rezistente ndaj ndryshkut dhe rezistente ndaj konsumit. Pantallonat janë të mbuluara me shirita kundër rrëshqitjes të kualitetit të lartë, të cilët mund të varin rroba të materialeve dhe pëlhurave të ndryshme për të parandaluar rrëshqitjen dhe rrudhosjen e rrobave dhe mund të merren dhe vendosen lehtësisht. Dizajn ngritës i bishtit 30 gradë, i bukur dhe jo i rrëshqitur. Përvetëson shina udhëzuese të heshtur plotësisht të zgjatura, të cilat janë të lëmuara dhe të heshtura kur shtyhen dhe tërhiqen, pa bllokim, të qëndrueshme dhe pa lëkundje
TALLSEN TROUSERS RACK adopton kornizën e aliazhit të magnezit-aluminit me qëndrueshmëri të lartë, e cila është e shëndetshme dhe miqësore me mjedisin, e fortë dhe e qëndrueshme. Produkti është i shkëlqyeshëm në punim dhe përputhja e ngjyrave është sistemi i ngjyrave Starba Cafe, i thjeshtë, në modë dhe bujar. Shiriti standard udhëzues i heshtur i zgjatur plotësisht 450 mm është i qetë dhe i qetë kur shtyhet dhe tërhiqet pa bllokim. Në të njëjtën kohë, pantallonat trajtohen me trajtim kundër rrëshqitjes PU për të parandaluar rrëshqitjen e rrobave. Distanca midis shtyllave mund të rregullohet në çdo kohë dhe ato mund të zhvendosen sipas dëshirës. Vendi i kartës është i fiksuar, është i përshtatshëm dhe praktik
nuk ka të dhëna
Optimizoni hapësirën e garderobës me Raftet e pantallonave të veshjeve TALLSEN. Eksploroni katalogun tonë B2B për zgjidhje inovative të ruajtjes. Shkarkoni katalogun e rafteve të pantallonave të veshjeve TALLSEN PDF për një përzierje të pandërprerë organizimi dhe stili në dizajnet tuaja
nuk ka të dhëna
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect