loading
Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 1
Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 2
Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 3
Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 4
Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 5
Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 1
Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 2
Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 3
Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 4
Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 5

Udhëzues Soft Close Metal Sirtar

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 15 komplete/karton
Çmimi: EXW
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL8453 Soft Close Udhëzues për sirtarin metalik

  Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 6


  THREE-FOLD SOFT CLOSING

  BALL BEARING SLIDES


  Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 7


  Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 8


  emri:

  SL8453 Soft Close Udhëzues për sirtarin metalik

  Trashësia

  1.2*1.2*1.5Mm.

  Gjerësia:

  45Mm.

  Gjatësia

  250 mm-650 mm (10 inç -26 inç)

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike ;15 komplete/karton

  Çmim:

  EXW,CIF, FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  SL8453 Soft Close Udhëzues për sirtarin metalik w i sëmurë h elp ju zero në atë që i përshtatet më mirë nevojave tuaja. Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 9Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 10
  Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 11

  Duke marrë parasysh numrin e herëve, do të hapni një sirtar gjatë jetës së tij.


  Është e lehtë të kuptosh pse zgjedhja e duhur është një vendim i rëndësishëm.


  Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 12
  Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 13

  Shumë faktorë do të ndikojnë në zgjedhjen tuaj: çmimi, veçoritë, përfundimet dhe madje vetëm një preferencë për ndjesinë prekëse të një rrëshqitjeje të caktuar.


  Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 14

  INSTALLATION DLAGRAM


  Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 15

  Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 16

  Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 17

  Tallsen është rrëshqitja e zgjedhur midis ndërtuesve të kabineteve, mobiljeve dhe pajisjeve me cilësi premium në të gjithë botën. Tallsen prodhon me përpikëri funksionimin e fundit të qetë dhe të qetë me rrëshqitje të sirtarit, të projektuar dhe ndërtuar sipas specifikimeve të rrepta, cilësinë më të mirë të produktit në klasë, konsistencën dhe shërbimin ndaj klientit, rrëshqitësit me rul, nën montim dhe me top janë të dizajnuara me saktësi për të qenë funksionale në një mjedis të gjerë. gamën e aplikacioneve.

  Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 18


  Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 19


  Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 20Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 21

  Udhëzues Soft Close Metal Sirtar 22


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Cila është gjatësia e rrëshqitjes?

  Shumica e rrëshqitjeve janë të disponueshme në një gamë gjatësish, zakonisht në rritje prej rreth 2''. Është e vetëkuptueshme se do të dëshironi të minimizoni sasinë e hapësirës së vdekur në pjesën e pasme të kabinetit duke zgjedhur një rrëshqitje sa më të gjatë të jetë e mundur, por sigurohuni që rrëshqitja të ketë shumë hapësirë ​​në kabinet për funksionimin e duhur. Merrni parasysh çdo pengesë brenda kabinetit, të tilla si gozhdë ose barela, si dhe nëse sirtarët tuaj janë të futur ose të mbuluar. Sirtarët me futje të plotë do të zvogëlojnë thellësinë maksimale të sirtarit. Në mënyrë tipike, rrëshqitësit me top mbajtëse të montimit anësor duhet të kenë të njëjtën gjatësi si kutia e sirtarit. Për rrëshqitjet e montuara poshtë, sigurohuni që të kontrolloni fletën e specifikimeve - kutitë e sirtarit për këto rrëshqitje duhet të ndërtohen në thellësi specifike (para në mbrapa) në mënyrë që të funksionojnë siç duhet.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect