loading
Montimi i poshtëm me rrëshqitje të sirtarit me funksion të rëndë 53 mm 1
Montimi i poshtëm me rrëshqitje të sirtarit me funksion të rëndë 53 mm 1

Montimi i poshtëm me rrëshqitje të sirtarit me funksion të rëndë 53 mm

Paketimi: 1 grup / qese plastike; 6 grup / karton
MOQ:30
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Sirtari me zgjatim të plotë 53 mm, montimi i poshtëm me rrëshqitje të rëndë


  Montimi i poshtëm me rrëshqitje të sirtarit me funksion të rëndë 53 mm 2

  LHEAVY DUTY BALL BALL BEARING

  DRAWER SLIDES

  Montimi i poshtëm me rrëshqitje të sirtarit me funksion të rëndë 53 mm 3

  Përshkrimi:

  Emri::

  rrëshqitëse të sirtarit të montimit anësor me detyrë të rëndë

  Gjatësia e tërheqjes:

  1.8*1.5*1.6Mm.

  Gjatësia:

  10-48 inç

  Ngarkesa dinamike:

  115Kështë

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike; 6 set/karton

  brezi i produktit:

  TALLSEN

  Karakteristikat e produktit:

  rrëshqitës i sirtarit mbyllës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë  PRODUCT DETAILS

  1.Fletë çeliku e galvanizuar e trashur e përforcuar

  Kapaciteti mbajtës 115 kg, i fortë dhe jo i lehtë për t'u deformuar;

  i përshtatshëm për kontejnerë, dollapë, pajisje industriale, pajisje financiare, automjete speciale, etj.
  Montimi i poshtëm me rrëshqitje të sirtarit me funksion të rëndë 53 mm 4
  Montimi i poshtëm me rrëshqitje të sirtarit me funksion të rëndë 53 mm 5

  2.Rreshta të dyfishta topash të ngurtë çeliku

  Siguroni përvojë më të butë dhe më pak të kursyer me shtytje-tërheqje  3. Pajisja mbyllëse e pandashme

  Parandaloni rrëshqitjen e sirtarit sipas dëshirës  Montimi i poshtëm me rrëshqitje të sirtarit me funksion të rëndë 53 mm 6
  Montimi i poshtëm me rrëshqitje të sirtarit me funksion të rëndë 53 mm 7


  4. Gome e trashur kunder perplasjes

  Luaj një rol fërkimi për të parandaluar hapjen automatike pas mbylljes
  Montimi i poshtëm me rrëshqitje të sirtarit me funksion të rëndë 53 mm 8

  Montimi i poshtëm me rrëshqitje të sirtarit me funksion të rëndë 53 mm 9 Rreth kompanisë

  Montimi i poshtëm me rrëshqitje të sirtarit me funksion të rëndë 53 mm 10

  Montimi i poshtëm me rrëshqitje të sirtarit me funksion të rëndë 53 mm 11

  Montimi i poshtëm me rrëshqitje të sirtarit me funksion të rëndë 53 mm 12

  Montimi i poshtëm me rrëshqitje të sirtarit me funksion të rëndë 53 mm 13

  Montimi i poshtëm me rrëshqitje të sirtarit me funksion të rëndë 53 mm 14


  Pyetje Dhe Përgjigje:


  Gjerësia e sirtarit do të varet nga rrëshqitja e zgjedhur dhe hapësira nga njëra anë në anë e nevojshme për atë rrëshqitje. Shtesat krah për krah variojnë nga 3/8" në përgjithësi në 1/2" në përgjithësi, në varësi të serisë së zgjedhur.


  Thellësia e sirtarit duhet të përputhet me rrëshqitjen e zgjedhur. (D.m.th., nëse zgjidhni një rrëshqitje sirtari 18", kutia e sirtarit do të duhet gjithashtu të jetë 18" e thellë, e kështu me radhë.)


  Ky lloj rrëshqitje ka gjithashtu lejime specifike të lartësisë.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect