loading
Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 1
Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 2
Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 3
Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 4
Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 5
Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 1
Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 2
Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 3
Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 4
Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 5

Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 15 komplete/karton
Çmimi: EXW
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL8453 Trase sirtare me zgjatje të plotë 18 inç

  Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 6


  THREE-FOLD SOFT CLOSING

  BALL BEARING SLIDES


  Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 7


  Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 8


  emri:

  SL8453 Trase sirtare me zgjatje të plotë 18 inç

  Trashësia

  1.2*1.2*1.5Mm.

  Gjerësia:

  45Mm.

  Gjatësia

  250 mm-650 mm (10 inç -26 inç)

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike ;15 komplete/karton

  Çmim:

  EXW,CIF, FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  SL8453 Trase sirtare me zgjatje të plotë 18 inç Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 9Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 10
  Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 11

  Ka kaluar testin e institucioneve të testimit profesional. Koha e hapjes dhe e mbylljes së hekurudhës së rrëshqitjes tejkalon 100,000+, e cila është e qëndrueshme.

  Fusha e aplikimit: Mund të aplikohet në: sirtarët e dollapëve, sirtarët e dollapëve, sirtarët dekorativë të dollapëve, sirtarët e ndryshëm për përmirësimin e shtëpisë etj.


  Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 12
  Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 13

  Lëvizja e kushinetave të topit të trefishtë prej çeliku me precizion dhe mbajtëse mbajtëse metalike për qëndrueshmëri dhe funksionim të qetë.


  Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 14

  INSTALLATION DLAGRAM


  Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 15

  Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 16

  Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 17

  Tallsen është rrëshqitja e zgjedhur midis ndërtuesve të kabineteve, mobiljeve dhe pajisjeve me cilësi premium në të gjithë botën. Tallsen prodhon me përpikëri funksionimin e fundit të qetë dhe të qetë me rrëshqitje të sirtarit, të projektuar dhe ndërtuar sipas specifikimeve të rrepta, cilësinë më të mirë të produktit në klasë, konsistencën dhe shërbimin ndaj klientit, rrëshqitësit me rul, nën montim dhe me top janë të dizajnuara me saktësi për të qenë funksionale në një mjedis të gjerë. gamën e aplikacioneve.

  Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 18


  Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 19


  Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 20Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 21

  Gjurmët e sirtarit me shtrirje të plotë 18 inç 22


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Çfarë vlerësimi të ngarkesës më nevojitet?

  Në përgjithësi, rrëshqitësit standardë të sirtarëve metalikë mbajnë peshë të mjaftueshme për përdorim të përditshëm në kuzhinë. Këto rrëshqitje zakonisht vlerësohen për ngarkesa nga rreth 75 deri në rreth 100 lbs. Megjithatë, ka disa situata ku nevojitet një rrëshqitje më e fortë. Për sirtarët që do të mbajnë më shumë peshë se zakonisht - sirtarët e mëdhenj të skedarëve, sirtarët e qilarit ose sirtarët e veglave, për shembull - kërkoni një rrëshqitje të rëndë. Këto janë ndërtuar nga metali më i trashë, me më shumë kushineta topash për të maksimizuar qëndrueshmërinë.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect