loading
Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 1
Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 2
Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 3
Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 4
Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 5
Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 6
Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 1
Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 2
Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 3
Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 4
Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 5
Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 6

Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20" me zgjatim të plotë në zink

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 15 komplete/karton
Çmimi: EXW
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL8453 20" me rrëshqitje të sirtarit me kushineta me top me zgjatim të plotë Çift në zink

  Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 7


  THREE-FOLD SOFT CLOSING

  BALL BEARING SLIDES


  Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 8


  Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 9


  emri:

  SL8453 20" me rrëshqitje të sirtarit me kushineta me top me zgjatim të plotë Çift në zink

  Trashësia

  1.2*1.2*1.5Mm.

  Gjerësia:

  45Mm.

  Gjatësia

  250 mm-650 mm (10 inç -26 inç)

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike ;15 komplete/karton

  Çmim:

  EXW,CIF, FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  SL8453 20" rrëshqitje të sirtarit me kushineta me top me zgjatim të plotë Çift në zink. Përbëhet nga një mbajtës topash prej çeliku inox, kushineta topash dhe thumba. Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 10Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 11
  Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 12

  Rrëshqitjet e veprimit të kushinetave prej çeliku me dy rreshta që sigurojnë performancë të qetë dhe të qetë.

  Me funksionin e mbylljes së butë për të mbyllur çdo sirtar butësisht dhe në heshtje, duke krijuar një mjedis jete të heshtur për familjen tuaj.


  Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 13
  Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 14


  Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtës topash të montimit anësor, hapja e plotë e zgjatjes lejon aksesin në të gjithë sirtarin.


  Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 15

  INSTALLATION DLAGRAM


  Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 16

  Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 17

  Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 18

  Rrëshqitje me top përdorni kushineta topash në vend të rrotullave për të lejuar lëvizjen teleskopike. Ato përbëhen nga tre anëtarë dhe dy grupe kushinetash topash që ndërlidhen midis secilit anëtar. Ndërsa mekanizmi zgjatet, kushinetat e topit lejojnë çdo anëtar të rrëshqasë duke kaluar njëri-tjetrin derisa të zgjatet plotësisht. Do të shihni rrëshqitës me mbajtës topash të përdorur në një gamë të gjerë aplikimesh nga funksionet shtëpiake, si sirtarët e komodisë, deri te makineritë industriale. Ju gjithashtu mund të gjeni versione të rënda e rrëshqitjeve me top që janë të dizajnuara për aplikime më të ashpra dhe më të rënda.

  Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 19


  Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 20


  Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 21Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 22

  Çifti i rrëshqitjeve të sirtarit me kushineta me top 20 me zgjatim të plotë në zink 23


  Pyetje Dhe Përgjigje:


  Rrëshqitësit e sirtarit të montimit anësor janë një element kryesor i ndërtimit të kabineteve dhe mobiljeve. Lehtë për t'u instaluar dhe të gjithanshme, ato vijnë me një sërë opsionesh të disponueshme si mbyllja e butë, vetë-mbyllja dhe lirimi me prekje. Zgjedhja jonë gjithëpërfshirëse e rrëshqitjeve të zgjatura të plota dhe të pjesshme (3/4) ofrohet për të gjithë prodhuesit kryesorë


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect