loading
Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 1
Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 2
Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 3
Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 4
Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 5
Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 6
Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 1
Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 2
Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 3
Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 4
Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 5
Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 6

Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 15 komplete/karton
Çmimi: EXW
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL8453 Rrëshqitja e sirtarit me kushineta topike me montim me zgjatim të plotë 20 inç

  Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 7


  THREE-FOLD SOFT CLOSING

  BALL BEARING SLIDES


  Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 8


  Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 9


  emri:

  SL8453 Rrëshqitja e sirtarit me kushineta topike me montim me zgjatim të plotë 20 inç

  Trashësia

  1.2*1.2*1.5Mm.

  Gjerësia:

  45Mm.

  Gjatësia

  250 mm-650 mm (10 inç -26 inç)

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike ;15 komplete/karton

  Çmim:

  EXW,CIF, FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  SL8453 Rrëshqitja e sirtarit me kushineta të topit me montim me zgjatim të plotë 20 inç është e të fshehura në mënyrë të lezetshme nën panelin e poshtëm të sirtarit. Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 10Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 11
  Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 12  Preciziteti në parim: falë parimit të mbajtësit të topit, vrapuesi garanton performancë të lartë të qëndrueshme dhe fjalën e fundit në komoditet për sirtarët.
  Kushineta topash çeliku për lehtësi të qëndrueshme të përdoruesit,

  Vrapues me precizion të lartë për veprim harmonik dhe të qetë


  Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 13
  Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 14

  Formacion gjithëpërfshirës për një gamë të gjerë madhësish sirtarësh dhe pritshmërish për dizajnin dhe komoditetin


  Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 15

  INSTALLATION DLAGRAM


  Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 16

  Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 17

  Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 18


  Deutschland njihet si vendlindja origjinale e fabrikës botërore, mjeshtërisë dhe pajisjeve moderne të shtëpisë, e cila ka qenë gjithmonë tendenca e prodhimit botëror të pajisjeve. Një numër i madh i ndërmarrjeve të shkëlqyera prodhuese dhe janë shfaqur marka të njohura ndërsa Tallsen Hardware është pikërisht një nga ata përfaqësues. Tallsen është një harduer trashëgim i markës shpirti i mjeshtërisë gjermane Dhe... duke aplikuar konceptin superior të prodhimit për të mbështetur shëndetin dhe lumturinë për qindra miliona familje.  Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 19


  Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 20


  Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 21Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 22

  Rrëshqitësja e sirtarit me kushineta topash me shtrirje të plotë 20 inç 23


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  • Projektuar për të mbajtur deri në 100 paund peshë

  • Montohet në anën e sirtarit

  • Ofron akses të lehtë në sirtar me rrëshqitës të plotë zgjatues

  • Shkëputja e levës lejon heqjen e lehtë të të gjithë sistemit të sirtarit

  • Rrëshqitjet mund të instalohen në panele (pa kornizë) ose në dollapë me kornizë

  • Përfshin një garanci të kufizuar gjatë gjithë jetës së prodhuesit
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect