loading
Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 1
Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 2
Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 3
Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 1
Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 2
Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 3

Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 15 komplete/karton
Çmimi: EXW
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL8453 Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç

  Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 4


  THREE-FOLD SOFT CLOSING

  BALL BEARING SLIDES


  Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 5


  Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 6


  emri:

  Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç

  Trashësia

  1.2*1.2*1.5Mm.

  Gjerësia:

  45Mm.

  Gjatësia

  250 mm-650 mm (10 inç -26 inç)

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike ;15 komplete/karton

  Çmim:

  EXW,CIF, FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 7Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 8
  Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 9


  Materialet: Çeliku i mbështjellë i ftohtë i cilësisë së lartë që është i veshur me elektrozink

  Vida montimi: vida #8 x 7/16" të përfshira


  Veprim mbajtës me top çeliku i montuar në anë, dizajn ndalues ​​pozitiv me shkëputje të levës.

  Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 10
  Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 11

  Pastrimi anësor: 1/2 inç

  Kapaciteti i ngarkesës: 100 lbs.

  Zgjerim i plotë me mbi-udhëtim 1" (rrëshqitja hapet 1" më gjerë se sirtari)


  Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 12

  INSTALLATION DLAGRAM


  Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 13

  Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 14

  Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 15

  Tallsen është rrëshqitja e zgjedhur midis ndërtuesve të kabineteve, mobiljeve dhe pajisjeve me cilësi premium në të gjithë botën. Tallsen prodhon me përpikëri funksionimin e fundit të qetë dhe të qetë me rrëshqitje të sirtarit, të projektuar dhe ndërtuar sipas specifikimeve të rrepta, cilësinë më të mirë të produktit në klasë, konsistencën dhe shërbimin ndaj klientit, rrëshqitësit me rul, nën montim dhe me top janë të dizajnuara me saktësi për të qenë funksionale në një mjedis të gjerë. gamën e aplikacioneve.

  Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 16


  Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 17


  Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 18Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 19

  Montimi anësor 20 inç 100 lb. Sirtar mbi-udhëtimi 1 inç 20


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: Cila është veçoria e produktit tuaj, nëse unë i produkteve, i besueshëm dua të blej produktin tuaj?

  Përgjigje: Ne fokusohemi në furnitorët e lëndëve të para të procesit, nivele më të larta të elektrizimeve për një periudhë më të gjatë garancie të cilësisë.


  Pyetje: A ofroni shërbime ODM?

  A: Po, ODM është i mirëpritur.


  Pyetje: Sa është jeta e ruajtjes së produkteve tuaja?

  A: Më shumë se 3 vjet.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect