loading
Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 1
Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 2
Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 3
Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 4
Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 5
Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 6
Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 1
Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 2
Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 3
Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 4
Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 5
Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 6

Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 15 komplete/karton
Çmimi: EXW
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL8453 45mm mbajtëse 100 lb Rrëshqitëse sirtare me mbajtëse me top me montim të plotë anash

  Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 7


  THREE-FOLD SOFT CLOSING

  BALL BEARING SLIDES


  Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 8


  Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 9


  emri:

  Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me mbajtëse 100 lb

  Trashësia

  1.2*1.2*1.5Mm.

  Gjerësia:

  45Mm.

  Gjatësia

  250 mm-650 mm (10 inç -26 inç)

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike ;15 komplete/karton

  Çmim:

  EXW,CIF, FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me mbajtëse 100 lb Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 10Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 11
  Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 12

  Funksioni: rrëshqitje të plotë të sirtarit

  Hapësira e instalimit: 12,5 ± 0,3 mm  Trajtimi i sipërfaqes: E zezë elektroforetike

  Materiali: çelik i petëzuar në të ftohtë

  Ngarkesa maksimale: 100 lb/18 inç


  Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 13
  Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 14

  Sirtar shtëpiake

  Pista e tavolinës së kompjuterit

  Mobilje civile


  Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 15

  INSTALLATION DLAGRAM


  Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 16

  Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 17

  Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 18

  Tallsen është rrëshqitja e zgjedhur midis ndërtuesve të kabineteve, mobiljeve dhe pajisjeve me cilësi premium në të gjithë botën. Tallsen prodhon me përpikëri funksionimin e fundit të qetë dhe të qetë me rrëshqitje të sirtarit, të projektuar dhe ndërtuar sipas specifikimeve të rrepta, cilësinë më të mirë të produktit në klasë, konsistencën dhe shërbimin ndaj klientit, rrëshqitësit me rul, nën montim dhe me top janë të dizajnuara me saktësi për të qenë funksionale në një mjedis të gjerë. gamën e aplikacioneve.

  Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 19


  Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 20


  Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 21Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 22

  Rrëshqitjet e sirtarit me mbajtëse 45 mm me shtrirje të plotë 100 Lb 23


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: Cila është veçoria e produktit tuaj, nëse unë i produkteve, i besueshëm dua të blej produktin tuaj?

  Përgjigje: Ne fokusohemi në furnitorët e lëndëve të para të procesit, nivele më të larta të elektrizimeve për një periudhë më të gjatë garancie të cilësisë.


  Pyetje: A ofroni shërbime ODM?

  A: Po, ODM është i mirëpritur.


  Pyetje: Sa është jeta e ruajtjes së produkteve tuaja?

  A: Më shumë se 3 vjet.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect