loading
Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 1
Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 2
Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 3
Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 4
Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 5
Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 6
Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 1
Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 2
Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 3
Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 4
Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 5
Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 6

Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 15 komplete/karton
Çmimi: EXW
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL8453 Amortizatore e zbutjes Rrëshqitje e sirtarit me tre shkallë

  Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 7


  THREE-FOLD SOFT CLOSING

  BALL BEARING SLIDES


  Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 8


  Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 9


  emri:

  Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë

  Trashësia

  1.2*1.2*1.5Mm.

  Gjerësia:

  45Mm.

  Gjatësia

  250 mm-650 mm (10 inç -26 inç)

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike ;15 komplete/karton

  Çmim:

  EXW,CIF, FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  SL8453 Amortizatore e zbutjes Rrëshqitje e sirtarit me tre shkallë Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 10Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 11
  Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 12

  Rrëshqitja e sirtarit ka një jetë të gjatë shërbimi: Rrëshqitja e sirtarit plotësisht e zgjatur është bërë përmes testimit të institucioneve profesionale të eksperimentit.
  Koha e hapjes dhe e mbylljes së hekurudhës së rrëshqitjes i kalon 100,000+, e cila është e qëndrueshme dhe jeta normale e shërbimit të hekurudhës së rrëshqitjes i kalon dhjetë vjet.


  Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 13
  Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 14


  Rrëshqitës për punë të rëndë: kur tërhiqen plotësisht, rrëshqitësit e sirtarit janë bërë prej çeliku të mbështjellë të ftohtë me cilësi të lartë, i cili mund të përballojë një peshë prej 45 kg (100 lb), e cila mund të plotësojë nevojat e sirtarëve të ndryshëm shtëpiak


  Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 15

  INSTALLATION DLAGRAM


  Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 16

  Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 17

  Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 18

  Tallsen është rrëshqitja e zgjedhur midis ndërtuesve të kabineteve, mobiljeve dhe pajisjeve me cilësi premium në të gjithë botën. Tallsen prodhon me përpikëri funksionimin e fundit të qetë dhe të qetë me rrëshqitje të sirtarit, të projektuar dhe ndërtuar sipas specifikimeve të rrepta, cilësinë më të mirë të produktit në klasë, konsistencën dhe shërbimin ndaj klientit, rrëshqitësit me rul, nën montim dhe me top janë të dizajnuara me saktësi për të qenë funksionale në një mjedis të gjerë. gamën e aplikacioneve.

  Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 19


  Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 20


  Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 21Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 22

  Rrëshqitja e sirtarit të amortizimit me tre shkallë 23


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: Cila është veçoria e produktit tuaj, nëse unë i produkteve, i besueshëm dua të blej produktin tuaj?

  Përgjigje: Ne fokusohemi në furnitorët e lëndëve të para të procesit, nivele më të larta të elektrizimeve për një periudhë më të gjatë garancie të cilësisë.


  Pyetje: A ofroni shërbime ODM?

  A: Po, ODM është i mirëpritur.


  Pyetje: Sa është jeta e ruajtjes së produkteve tuaja?

  A: Më shumë se 3 vjet.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect