loading
Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 1
Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 2
Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 3
Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 4
Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 5
Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 6
Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 1
Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 2
Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 3
Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 4
Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 5
Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 6

Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 1 set / qese plastike: 10 set / karton
Çmimi: EXW
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL9451 Shtyjeni për të hapur rrëshqitjen e anulueshme  Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 7  THREE-FOLD PUSH OPEN

  BALL BEARING SLIDES


  Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 8

  Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 9


  Përshkrimi

  emri:

  SL9451 Shtyjeni për të hapur rrëshqitjen e anulueshme

  Trashësia e rrëshqitjes

  1.2*1.2*1.5Mm.

  Gjatësia

  250mm-600mm

  Materia

  Çeliku i petëzuar në të ftohtë

  Paketare:

  1 set/qese plastike; 15 set/karton

  Kapaciteti ngarkues:

  35/45Kështë

  Gjerësia e rrëshqitjes:

  45Mm.

  Hapësira e rrëshqitjes:

  12,7±0,2 mm

  Përfundon:

  Veshje me zink/e zeze elektroforetike  Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 10


  PRODUCT DETAILS  SL9451 Push to Open Slide anulohet ka

  dizajn i ri nga No Hands! Lëreni dorën! Është në një lëvizje të ngadaltë, rrjedhëse dhe kështu mundëson përdorimin e shumëfishtë të mekanizmit shtytje-për-hapje. Metali cilësor do të lejojë që rrëshqitësi të mbajë deri në 100 paund.  Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 11
  Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 12  Shtyni për të hapur dhe mbyllur, gjë që ju çliron duart

  kur është i zënë në gatim ose mbajtje, duke parandaluar gjithashtu mbylljen e sirtarit


  · MATERIALI: Çeliku i petëzuar në të ftohtë

  · MËNYRA E INSTALIMIT: Montimi anësor

  · KAPACITETI MAXIMUM I NGARKIMIT: 100 lb / 45 kg

  · TRAJTIMI SIPËRFAQËSOR: I galvanizuar/Elektroforetik  Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 13
  Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 14

  Kushineta e ngurtë e topit ofron lëvizje të qetë dhe pa fërkime. Rrëshqitjet me 3 palosje mundësojnë zgjatjen e plotë, ndarjen dhe instalimin lehtësisht të rrëshqitjeve.  Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 15
  INSTALLATION DIAGRAM


  Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 16


  Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 17

  Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 18

  TALLSEN është një markë e besuar e Deutschland dhe furnizues i pajisjeve të shtëpisë dhe kuzhinës. Misioni ynë ka qenë pa kompromis që kur fondacioni ynë zhvillon dhe ofron pajisje inovative për shtëpinë dhe kuzhinën tuaj për të mundësuar një jetë më të mirë.

  Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 19

  Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 20

  Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 21  Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 22Push për të hapur rrëshqitjen e anulueshme 23


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Cfare eshte stili i rrëshqitjes e rrëshqitjes suaj?

  A : Zgjerim i plotë me 3 palosje, i ndashëm

  Pyetje: Çfarë është mini thellësia e kabinetit të këtij rrëshqitje?

  A: Gjatësia e sirtarit + 0,12 inç/ 3 mm


  Pyetje: Cila është hapësira e instalimit për rrëshqitjen tuaj?

  A: Distanca midis sirtarit dhe sirtarit duhet të jetë 1 "(0.5" për secilën anë)


  Pyetje: Si mund të zgjedh madhësinë?

  Përgjigje: Matni thellësinë e sirtarit (për shembull, nëse thellësia është 13 "/ 330 mm, zgjidhni binarët 12" / 300 mm)  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect