loading
Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 1
Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 2
Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 3
Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 4
Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 5
Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 6
Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 1
Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 2
Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 3
Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 4
Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 5
Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 6

Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 1 set / qese plastike: 10 set / karton
Çmimi: EXW
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL9451 Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor


  Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 7


  THREE-FOLD PUSH OPEN

  BALL BEARING SLIDES

  Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 8
  Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 9


  Përshkrimi

  emri:

  SL9451 Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor

  Trashësia e rrëshqitjes

  1.2*1.2*1.5Mm.

  Gjatësia

  250mm-600mm

  Materia

  Çeliku i petëzuar në të ftohtë

  Paketare:

  1 set/qese plastike; 15 set/karton

  Kapaciteti ngarkues:

  35/45Kështë

  Gjerësia e rrëshqitjes:

  45Mm.

  Hapësira e rrëshqitjes:

  12,7±0,2 mm

  Përfundon:

  Veshje me zink/e zeze elektroforetike

  Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 10

  PRODUCT DETAILS

  SL9451 Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor lloji më i përdorur. Pjesa e sirtarit e rrëshqitjes është montuar në anën e sirtarit, zakonisht afër pikës së mesit ose më poshtë. Ky lloj rrëshqitës kërkon një hapësirë ​​standarde 1⁄2 " midis sirtarit dhe kutisë në secilën anë.


  Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 11
  Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 12

  Rrëshqitja përbëhet nga dy ose tre seksione foleje. Seksioni i vetëm është gjithmonë i ngjitur në sirtar, ndërsa pjesa e mbetur është ngjitur në kasë. Seksionet ndërlidhen së bashku në mënyrë kompakte kur sirtari mbyllet dhe më pas dalin me teleskop kur hapet sirtari  Rrëshqitësit e montimit anësor me cilësi të mirë fillojnë me një vlerësim prej 75 lbs. Janë të disponueshme rrëshqitjet me vlerësime prej 100 lbs., 200 lbs. dhe lart. Megjithatë, një 75 deri në 100 lb. vlerësimi është më se i mjaftueshëm për shumicën e mobiljeve dhe kabineteve.

  Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 13
  Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 14

  Rrëshqitjet metalike funksionojnë shkëlqyeshëm në dollapët me korniza fytyre - me një kapje të vogël. Kur instaloni pjesën e kasës së rrëshqitjes, ju nevojitet një mënyrë për të kapërcyer zhvendosjen midis kornizës së fytyrës dhe anës së kasës


  Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 15
  INSTALLATION DIAGRAM


  Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 16


  Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 17

  Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 18

  Kompania Tallsen, e cila është një prodhues profesional i pajisjeve shtëpiake me më shumë se 28 vjet përvojë. TALLSEN ka qenë në një pozicion udhëheqës në fushën e mobiljeve dhe aksesorëve harduerikë në Kinë.

  Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 19

  Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 20

  Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 21  Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 22Rrëshqitje e sirtarit metalik të montimit anësor 23


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Sa është kapaciteti i ngarkimit të rrëshqitjes suaj?

  A: Kapaciteti i ngarkesës deri në 35-45 kg

  Pyetje: Cili është avantazhi i këtij rrëshqitje?

  Përgjigje: Funksioni i shtytjes dhe i hapjes


  Pyetje: Çfarë ngjyre mund të zgjedh për rrëshqitjen tuaj?

  A: Veshje me zink/e zeze elektroforetike


  Pyetje: Cila është diapazoni i gjatësisë së rrëshqitjes suaj?

  A: 250 mm-600 mm


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect