loading
Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 1
Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 2
Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 3
Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 4
Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 5
Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 6
Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 1
Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 2
Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 3
Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 4
Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 5
Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 6

Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 15 komplete/karton
Çmimi: EXW
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL8453 Udhëzues për sirtarin e kabinetit të kushinetave me top çeliku

  Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 7


  THREE-FOLD SOFT CLOSING

  BALL BEARING SLIDES


  Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 8


  Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 9


  emri:

  Udhëzues për sirtarin teleskopik të lehtë për mbyllje të kushinetave

  Trashësia

  1.2*1.2*1.5Mm.

  Gjerësia:

  45Mm.

  Gjatësia

  250 mm-650 mm (10 inç -26 inç)

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike ;15 komplete/karton

  Çmim:

  EXW,CIF, FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  SL8453 Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku. Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 10Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 11
  Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 12

  Kushineta topash çeliku për lehtësi të qëndrueshme të përdoruesit  Formacion gjithëpërfshirës për një gamë të gjerë madhësish sirtarësh dhe pritshmërish për dizajnin dhe komoditetin


  Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 13
  Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 14


  Vrapues me precizion të lartë për veprim harmonik dhe të qetë  Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 15

  INSTALLATION DLAGRAM


  Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 16

  Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 17

  Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 18

  Tallsen është rrëshqitja e zgjedhur midis ndërtuesve të kabineteve, mobiljeve dhe pajisjeve me cilësi premium në të gjithë botën. Tallsen prodhon me përpikëri funksionimin e fundit të qetë dhe të qetë me rrëshqitje të sirtarit, të projektuar dhe ndërtuar sipas specifikimeve të rrepta, cilësinë më të mirë të produktit në klasë, konsistencën dhe shërbimin ndaj klientit, rrëshqitësit me rul, nën montim dhe me top janë të dizajnuara me saktësi për të qenë funksionale në një mjedis të gjerë. gamën e aplikacioneve.

  Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 19


  Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 20


  Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 21Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 22

  Vrapues sirtar i kabinetit të kushinetave me top çeliku 23


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Funksioni Soft-Close

  Për të parandaluar një kërcitje të dëgjueshme gjatë mbylljes, modelet me mbyllje të butë përdorin një mekanizëm amortizimi që ngadalëson mbylljen e sirtarit në disa centimetra të fundit. Kjo jo vetëm që ndihmon në parandalimin e zhurmës së panevojshme dhe zhvendosjen e përmbajtjes së sirtarit, por gjithashtu ndihmon në zgjatjen e jetëgjatësisë së rrëshqitjes së sirtarit duke reduktuar konsumimin.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect