loading
Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 1
Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 2
Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 3
Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 4
Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 5
Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 6
Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 1
Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 2
Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 3
Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 4
Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 5
Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 6

Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 1 set / qese plastike: 10 set / karton
Çmimi: EXW
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL8453 Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik


  Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 7


  THREE-FOLD SOFT CLOSING

  BALL BEARING SLIDES

  Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 8
  Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 9


  Përshkrimi

  emri:

  SL8453 Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik

  Trashësia e rrëshqitjes

  1.2*1.2*1.5Mm.

  Gjatësia

  250mm-600mm

  Materia

  Çeliku i petëzuar në të ftohtë

  Paketare:

  1 set/qese plastike; 15 set/karton

  Kapaciteti ngarkues:

  35/45Kështë

  Gjerësia e rrëshqitjes:

  45Mm.

  Hapësira e rrëshqitjes:

  12,7±0,2 mm

  Përfundon:

  Veshje me zink/e zeze elektroforetike

  Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 10

  PRODUCT DETAILS

  Rrëshqitjet e sirtarëve të montimit anësor teleskopik SL8453 janë bërë prej çeliku të galvanizuar që vishet fort me mbi 75% shtrirje të tërheqjes dhe deri në 35 kg 80,000 cikle hapjeje dhe mbylljeje.


  Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 11
  Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 12

  Ai përdor një mekanizëm të qëndrueshëm mbajtës të topit dhe susta të dyfishta që lejojnë hapjen dhe mbylljen e qetë dhe të qetë  Këto rrëshqitës sirtarë kanë një levë të përparme që lejon ndarjen e lehtë nga montimi kryesor i rrëshqitjes.

  Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 13
  Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 14

  Këto shina sirtarësh kanë një funksion mbajtjeje që i mban binarët fort në vend dhe e mban sirtarin të mbyllur derisa të ushtrohet presion shtesë. Ky funksion parandalon që sirtari të rrotullohet

  Këto rrëshqitëse të sirtarit kanë një rregullues kamera në pjesën e përparme që lejon rregullimin 3.2 mm në pjesën e përparme të sirtarit për shtrirje të lehtë


  Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 15
  Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 16

  Nëse vrapuesit duhet të pastrohen, mund të aplikohet një yndyrë me cilësi të lartë.  Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 17
  INSTALLATION DIAGRAM


  Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 18


  Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 19

  Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 20

  Kompania Tallsen, e cila është një prodhues profesional i pajisjeve shtëpiake me më shumë se 28 vjet përvojë. TALLSEN ka qenë në një pozicion udhëheqës në fushën e mobiljeve dhe aksesorëve harduerikë në Kinë. Gjatë hapjes së tregut, ne vazhdimisht i kushtojmë vëmendje përmirësimit të konkurrencës profesionale dhe gjithëpërfshirëse të ndërmarrjes. Dhe përpiquni të sjellni shërbimin më profesional, produktet më cilësore.  Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 21

  Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 22

  Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 23  Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 24Rrëshqitjet e sirtarit të montimit anësor teleskopik 25


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Sa është kapaciteti i ngarkimit të rrëshqitjes suaj?

  A: Kapaciteti i ngarkesës deri në 35-45 kg

  Pyetje: Sa burime ka në rrëshqitjen tuaj

  Përgjigje: Ne kemi susta të dyfishta brenda.


  Pyetje: Çfarë ngjyre mund të zgjedh për rrëshqitjen tuaj?

  A: Veshje me zink/e zeze elektroforetike


  Pyetje: Cila është diapazoni i gjatësisë së rrëshqitjes suaj?

  A: 250 mm-600 mm


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect