loading
Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 1
Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 2
Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 3
Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 4
Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 5
Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 6
Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 1
Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 2
Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 3
Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 4
Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 5
Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 6

Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 1 set / qese plastike: 10 set / karton
Çmimi: EXW
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL9451 Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur


  Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 7


  THREE-FOLD PUSH OPEN

  BALL BEARING SLIDES

  Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 8
  Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 9


  Përshkrimi

  emri:

  SL9451 Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur

  Trashësia e rrëshqitjes

  1.2*1.2*1.5Mm.

  Gjatësia

  250mm-600mm

  Materia

  Çeliku i petëzuar në të ftohtë

  Paketare:

  1 set/qese plastike; 15 set/karton

  Kapaciteti ngarkues:

  35/45Kështë

  Gjerësia e rrëshqitjes:

  45Mm.

  Hapësira e rrëshqitjes:

  12,7±0,2 mm

  Përfundon:

  Veshje me zink/e zeze elektroforetike

  Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 10

  PRODUCT DETAILS


  Rrëshqitje SL9451 Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashë bën që sirtari juaj të mbyllet automatikisht ngadalë. Parandalon shtrëngimin e gishtave, të qetë dhe pa zhurmë.


  Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 11
  Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 12

  Jastëkët e gomës shmangin përplasjen me shtytje dhe tërheqje gjatë përdorimit. Rreshtat e dyfishta të topave të ngurtë prej çeliku bëjnë një lëvizje më të qetë dhe më të qetë.

  Atje jane madhësi të tjera të disponueshme -12 14 16 18 20 22 24 inç opsionale.
  Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 13
  Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 14

  Rrëshqitja e sirtarit është testuar të paktën 50,000 herë dhe është më e qëndrueshme.  Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 15
  INSTALLATION DIAGRAM


  Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 16


  Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 17

  Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 18

  Kompania Tallsen, e cila është një prodhues profesional i pajisjeve shtëpiake me më shumë se 28 vjet përvojë. TALLSEN ka qenë në një pozicion udhëheqës në fushën e mobiljeve dhe aksesorëve harduerikë në Kinë.

  Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 19

  Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 20

  Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 21  Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 22Rrëshqitje me top mbajtëse çeliku të trashur 23


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Sa është kapaciteti i ngarkimit të rrëshqitjes suaj?

  A: Kapaciteti i ngarkesës deri në 35-45 kg

  Pyetje: Cili është avantazhi i këtij rrëshqitje?

  Përgjigje: Funksioni i shtytjes dhe i hapjes


  Pyetje: Çfarë ngjyre mund të zgjedh për rrëshqitjen tuaj?

  A: Veshje me zink/e zeze elektroforetike


  Pyetje: Cila është diapazoni i gjatësisë së rrëshqitjes suaj?

  A: 250 mm-600 mm


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect