loading
Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 1
Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 2
Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 3
Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 4
Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 5
Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 1
Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 2
Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 3
Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 4
Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 5

Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë

Gjatësia: 250 mm-600 mm (10 inç -24 inç)
Logoja: E personalizuar
Paketimi: 15 komplete/karton
MOQ:2000PCS

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL3453 rrëshqitje sirtari me mbajtës topthi prej çeliku të mbështjellë të ftohtë


  Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 6


  THREE-FOLD BALL BEARING SLIDES

  Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 7


  Përshkrimi

  emri:

  rrëshqitje sirtari me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë

  Trashësia

  1.0*1.0*1.2Mm.

  Gjerësia:

  45Mm.

  Gjatësia

  250 mm-550 mm (10 inç -22 inç)

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike ;15 komplete/karton

  Çmim:

  EXW,FOB,CIF

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  Sipërfaqe e ndritshme, cilësi e mirë, e mjaftueshme

  fortësia dhe jeta e gjatë e produktit.

  Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 8
  Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 9

  Përdor material çeliku të mbështjellë të ftohtë me

  Ky rrëshqitës sirtar me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë.

  Sa peshë mund të mbajë varet

  në mbështetjen e hekurudhës së rrëshqitjes.

  Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 10


  Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 11  Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 12

  Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 13

  Kompania Tallsen. E cila është një prodhues profesional i pajisjeve shtëpiake me më shumë se 28 vjet përvojë. Ky produkt është një nga produktet më të shitura. Duke pritur për bashkëpunimin tuaj .

  Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 14

  Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 15

  Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 16

  Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 17
  Rrëshqitje e sirtarit me kushineta prej çeliku të mbështjellë të ftohtë 18


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: Rreth OEM?

  A: Mirë se vini, ju mund të na dërgoni logon tuaj të dizajnit


  Pyetje: Rreth çmimit?

  Përgjigje: çmimi është i negociueshëm, mund të ndryshohet sipas sasisë ose paketës suaj.


  Pyetje: Si ndiheni si cilësia e produkteve tona?

  A: Më shumë se 3 vjet.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect