loading
Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 1
Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 2
Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 3
Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 4
Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 5
Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 6
Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 7
Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 1
Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 2
Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 3
Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 4
Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 5
Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 6
Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 7

Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme

Gjatësia: 270mm-550mm
Logoja: E personalizuar
Paketimi: 4 komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL4830 Rrëshqitja e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme e montimit


  Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 8 Hekurudha e fshehur me rikthim sinkron me tre seksione me dorezë tredimensionale

  Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 9  Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 10

  Përshkrimi

  emri:

  S L4830 Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme

  Trashësia e rrëshqitjes

  1.8*1.5*1.0 Mm.

  Trashësia e tabelës anësore:

  normalisht 16 mm ose 18 mm nëse është e nevojshme

  Gjatësia:

  250mm-600mm

  Poshtë, Majtas & Djathtas

  ± 1,5 mm, ± 1,5 mm

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike; 10 Komplete/karton

  Kapacitetia:

  30Kështë

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Rregullimi i forcës së hapjes:

  +25%


  PRODUCT DETAILS

  SL4830 Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme

  Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 11


  Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 12

  Anëtari i sirtarit tepër i gjerë siguron stabilitet shtesë midis kabinetit dhe pjesës së sirtarit.
  Kapëset e fiksimit të përparmë janë projektuar me kreshta të shumta për të përmirësuar lidhjen e rrëshqitjeve me kapëse duke rezultuar në ulje të lidhjeve false.


  Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 13
  Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 14

  Forca tërheqëse jashtëzakonisht e ulët (vetëm 4,4 lb) për t'u hapur. Vrimat me vrima në pjesët e kabinetit ofrojnë +/-2 mm rregullim para/mbrapa.

  .Projektuar për materialin anësor të sirtarit 0.75" (19mm), material maksimumi 0.625".  Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 15  Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 16Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 17

  INSTALLATION DIAGRAM

  Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 18


  Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 19

  Tallsen është destinacioni për të gjitha gjërat në shtëpi: të ndihmosh të gjithë, kudo që të krijojnë ndjenjën e tyre të shtëpisë. Nga shërbimi i ekspertëve ndaj klientit, te zhvillimi i mjeteve që e bëjnë më të lehtë procesin e blerjes, te bartja e një prej përzgjedhjeve më të gjera dhe më të thella të artikujve për çdo hapësirë, stil dhe buxhet, Tallsen i jep të gjithëve fuqinë për të krijuar hapësira që janë të përshtatshme për ato.


  Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 20


  Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 21


  Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 22Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 23

  Rrëshqitje e sirtarit me pranverë sinkronike e pasme 24

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: Rreth çmimit?

  A: W Ne jemi një fabrikë profesionale, ne mund t'ju japim çmimin ish-fabrika t'ju japim çmimin më të përballueshëm


  Pyetje: Cilësi?

  Përgjigje: Materialet tona janë furnizues të mirënjohur vendas, materialet janë të garantuara dhe ne kemi departamentin më profesional të testimit. Çdo produkt testohet rreptësisht përpara se t'u dorëzohet klientëve.


  Pyetje: Si ndiheni si cilësia e produkteve tona?

  A: Më shumë se 3 vjet.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect