loading
Mbivendosje e plotë e fshehur 110 gradë 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 1
Mbivendosje e plotë e fshehur 110 gradë 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 2
Mbivendosje e plotë e fshehur 110 gradë 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 3
Mbivendosje e plotë e fshehur 110 gradë 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 4
Mbivendosje e plotë e fshehur 110 gradë 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 5
Mbivendosje e plotë e fshehur 110 gradë 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 6
Mbivendosje e plotë e fshehur 110 gradë 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 1
Mbivendosje e plotë e fshehur 110 gradë 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 2
Mbivendosje e plotë e fshehur 110 gradë 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 3
Mbivendosje e plotë e fshehur 110 gradë 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 4
Mbivendosje e plotë e fshehur 110 gradë 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 5
Mbivendosje e plotë e fshehur 110 gradë 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 6

Mbivendosje e plotë e fshehur 110 gradë 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve

TALLSEN HYDRAULIC DAMPING TWO WAY CABINET HINGE me bazë katrore me katër vrima, dizajn të qetë dhe atmosferik.

5° tampon me kënd të vogël, me tampon të integruar, përdoruesit kanë përvojën më të mirë të hapjes së dyerve.

 

Mentesha e kabinetit me dy drejtime mund të mbështesë derën e kabinetit që të hapet dhe të ndalet sipas dëshirës dhe të parandalojë kapjen e dorës së foshnjës, gjë që pasqyron kujdesin humanist të dizajnerëve të Tallsen për përdoruesit;

 

TALLSEN i përmbahet teknologjisë së përparuar ndërkombëtare të prodhimit, të autorizuar nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimi zviceran i cilësisë SGS dhe certifikimi CE, duke siguruar që të gjitha produktet të përputhen me standardet ndërkombëtare.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  TH9919 Mentesha të kabinetit me kënd të veçantë

  Këndi i hapjes

  90 Gradë

  Trashësia e materialit të menteshës

  1.0Mm.

  Diametri i filxhanit të menteshës

  35Mm.

  Trashësia e derës

  14-20 mm

  Materia

  Çelikë të mbështjellë të ftohtë

  Përfundon

  I veshur me nikel

  Pesha

  100g

  Aplikati:

  Kabineti, Kuzhina, Garderoba

  7 (31)

  Përshkrimi

  TALLSEN TWO WAY HYDRAULIC DAMPING CABINET HINGE  është bërë nga çeliku i mbështjellë në të ftohtë të kompanisë Shanghai Baosteel me qëndrueshmëri të fortë, sipërfaqja e menteshës së kabinetit është 3mm e dyfishtë e elektrizuar, 1.5mm e kromuar, 1.5mm e veshur me nikë.

   

  Ngjyra e nikeluar ruan ngjyrën origjinale të menteshës, në përputhje 360° me mobiljet me ngjyra të çelura dhe me ngjyrë të errët.

   

  Çdo grup menteshash kabineti kaloi testin 48-orësh të spërkatjes neutrale të kripës dhe nivelin 8, anti-korrozioni dhe anti-ndryshk.

   

  Dhe kaloi 50,000 teste hapjeje dhe mbylljeje, me një jetë shërbimi deri në 20 vjet.

   

  I përshtatshëm për panele dyersh me trashësi 14-21mm, skenarë më të gjerë aplikimi p.sh. Garderoba, dollap kuzhine, dollap banjo etj.

  Mbivendosje e plotë e fshehur 110 gradë 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 8

  Diagrami i instalimit

  TH9919

  Detaje të Prodhimit

  3 (62)
  TH9919 (Mentesha e kabinetit të zhytur të shpejtë) është një menteshë hidraulike e fiksuar me forcë me dy faza, materiali është pllaka e famshme e çelikut të mbështjellë me mbështjellje të ftohtë të Shangait.
  2 (74)
  Të gjithë aksesorët përpunohen me trajtim termik, fortësia arrin 50-55 gradë, aksesorët janë rezistent ndaj konsumit.
  1 (78)
  Madhësia e vidës rregulluese është M7, diapazoni i rregullimit është i madh, dhe rregullimi i pozicionit të kapakut dhe rregullimi i përparmë dhe i pasmë janë më të mëdha se ato të zakonshme.

  Veçoritë e produktit

  ● Tampon me kënd 5° me dy drejtime, hapeni dhe ndaloni sipas dëshirës

  ● Elektrik me dy shtresa 3mm

  ● Buffer i integruar, mbyllni derën e kabinetit në heshtje

  ● Niveli i testit neutral të spërkatjes me kripë 48 orë 8

  ● 50000 teste hapjeje dhe mbylljeje

  ● 20 vjet jetë shërbimi

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect