loading
Mentesha të kabinetit prej çeliku të petëzuara me dyer xhami 1
Mentesha të kabinetit prej çeliku të petëzuara me dyer xhami 2
Mentesha të kabinetit prej çeliku të petëzuara me dyer xhami 3
Mentesha të kabinetit prej çeliku të petëzuara me dyer xhami 4
Mentesha të kabinetit prej çeliku të petëzuara me dyer xhami 5
Mentesha të kabinetit prej çeliku të petëzuara me dyer xhami 6
Mentesha të kabinetit prej çeliku të petëzuara me dyer xhami 1
Mentesha të kabinetit prej çeliku të petëzuara me dyer xhami 2
Mentesha të kabinetit prej çeliku të petëzuara me dyer xhami 3
Mentesha të kabinetit prej çeliku të petëzuara me dyer xhami 4
Mentesha të kabinetit prej çeliku të petëzuara me dyer xhami 5
Mentesha të kabinetit prej çeliku të petëzuara me dyer xhami 6

Mentesha të kabinetit prej çeliku të petëzuara me dyer xhami

TALLSEN MERTENCA HIDRAULIKE E PASHTUAR HIDRAULIKE ME DERË E XHAMIT KUPA, me kokë filxhani plastike 26mm, e përshtatshme për dyer dollapësh xhami. Baza fikse është e përshtatshme për të gjithë kabinetin pa çmontim dytësor, i cili është i lehtë për t'u përdorur dhe më i përballueshëm.

 

Mentesha HIDRAULIKE E PASHTUARA E DERËS SË XHAMIT 26 mm është prej çeliku dhe plastike të mbështjellë të ftohtë me cilësi të lartë, dhe sipërfaqja është e nikeluar për efekt më të mirë kundër ndryshkut. Materiali është i trashur, struktura është e qëndrueshme dhe ngarkesa është e shkëlqyer. Pajisja e integruar e tamponit bën që dera të mbyllet butësisht dhe në heshtje.

 

Mentesha HIDRAULIKE E PASHTUARA E DERËS SË XHAMIT TALLSEN 26mm ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, ka kaluar testin e cilësisë Swiss SGS dhe certifikimin CE, me cilësi të lartë, të sigurt në përdorim dhe më të sigurt.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  TH2659 Mentesha të kabinetit të dyerve të qelqit me mbështjellje të ftohtë

  Këndi i hapjes

  95 Gradë

  Trashësia e kupës së menteshës

  10.6Mm.

  Diametri i filxhanit të menteshës

  26Mm.

  Trashësia e përshtatshme e pllakës së qelqit

  4-8 mm

  Materia

  Çeliku i petëzuar në të ftohtë

  Përfundon

  Nikel-kromuar

  Pesha

  68g

  Aplikati:

  Derë prej xhami

  Rregullimi i Mbulimit

  0/+5 mm

  Rregullimi i thellësisë

  -2/+3.5mm

  Rregullimi i bazës

  -2/+2mm

  Lartësia e pllakës së montimit

  H=0

  Paketa:

  100 copë / kuti kartoni

  1开合 (2)

  Përshkrimi

  Mentesha HIDRAULIKE E PASHTUARA E DERËS SË XHMIT 26 mm TALLSEN, mbart konceptin e kujdesshëm të dizajnit të projektuesit. Produkti është bërë prej çeliku dhe plastikë të përzgjedhur të mbështjellë të ftohtë, me trajtim sipërfaqësor të nikeluar, i cili rrit shumë rezistencën ndaj ndryshkut. Materiali është përmirësuar dhe trashur, struktura është e qëndrueshme dhe nuk është e lehtë të thyhet pas hapjes dhe mbylljes së përsëritur.


  Mentesha HIDRAULIKE E PASHTUARA HIDRAULIKE E DERËS SË XHAMIT 26 mm me kokë filxhani plastike 26 mm, e përshtatshme për panelet e dyerve prej xhami. Produkti miraton bazën me katër vrima, pozicionimin shkencor dhe mentesha e fiksuar nuk është e lehtë për t'u zhvendosur. Amortizim hidraulik i integruar, hapje dhe mbyllje e heshtur, duke ju dhënë një shtëpi të qetë.


  Mentesha HIDRAULIKE E PASHTUAR HIDRAULIKE E DERËS SË XHAMIT TALLSEN ka kaluar 80,000 teste hapjeje dhe mbylljeje dhe një test 48-orësh me spërkatje me intensitet të lartë të kripës, dhe performanca mbetet e njëjtë. Kaloi certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, kaloi testin zviceran të cilësisë SGS dhe mori certifikimin CE, në përputhje me standardet ndërkombëtare, dhe cilësia e produktit është e jashtëzakonshme.

  Mentesha të kabinetit prej çeliku të petëzuara me dyer xhami 8

  Diagrami i instalimit

  TH26固装

  Detaje të Prodhimit

  1 (119)
  1 (119)
  TH1019 Mentesha të zakonshme të fiksuara me një forcë të cilësisë së lartë (pa funksion mbrojtës) janë prej çeliku të mbështjellë të ftohtë.
  4 (76)
  4 (76)
  Këndi maksimal i hapjes së menteshës është 105 gradë dhe funksioni është plotësisht i hapur ose plotësisht i mbyllur
  3 (91)
  3 (91)
  Sipërfaqja është e veshur me 3 shtresa të trasha, nuk është e lehtë për t'u ndryshkur, e fortë dhe e qëndrueshme dhe e fortë mbajtëse.
  1开合

  Avantazhet e produktit

  ● Materiale me cilësi të lartë, anti-ndryshk dhe anti-korrozioni

  ● Material i trashë, strukturë e qëndrueshme

  ● Tampon hidraulik, hapje dhe mbyllje e heshtur

  ● Struktura e qëndrueshme, jo e lehtë për t'u thyer

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect