loading
Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 1
Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 2
Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 3
Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 4
Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 5
Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 1
Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 2
Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 3
Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 4
Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 5

Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës

Trashësia e derës: 14-20 mm
Materiali: Çelikë të mbështjellë të ftohtë
Përfundimi: i veshur me nikel
Pesha neto: 111 g

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  TH5639 Mentesha të kabinetit të kuzhinës me rregullim 3D


  Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 6


  CLIP-ON 3D ADJUSTABLE HYDRAULIC DAMPING HINGE(TWO WAY)

  Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 7

  Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 8

  Emri i Prodhimit

  TH5639 Mentesha të kabinetit të kuzhinës me rregullim 3D

  Këndi i hapjes

  100 Gradë

  Thellësia e filxhanit të menteshës

  11.3Mm.

  Diametri i filxhanit të menteshës

  35Mm.

  Trashësia e derës

  14-20 mm

  Materia

  çeliqet e petëzuara në të ftohtë

  Përfundon

  i veshur me nikel

  Pesha

  111g

  Aplikati:

  Kabineti, Kuzhina, Garderoba

  Rregullimi i Mbulimit

  0/+7 mm

  Rregullimi i thellësisë

  -2/+2.2mm

  Rregullimi i bazës

  -2/+2mm

  Shpimi i dyerve
  3-7 mm
  Lartësia e pllakës së montimit H=0
  Mbyllje e butë

  Po..

  Paketa: 2 copë/çantë polifonike, 200 copë/karton


  PRODUCT DETAILS

  Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 9

  Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 10

  Mentesha e kabinetit të kuzhinës me rregullim 3D TH5639 janë të rregullueshme në 3 drejtime. Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 11
  Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 12 Do të thotë që mund të rregulloni lart e poshtë, majtas dhe djathtas, përpara dhe mbrapa. Dizajni i rregullueshëm në 3 drejtime do të sigurojë që dyert tuaja të reja të kabinetit të personalizuara të mos varen, të rreshtohen saktë dhe të hapen e mbyllen pa probleme.
  Mentesha të mbyllura të buta kanë një mekanizëm të amortizatorit të integruar që lejon derën e kabinetit të mbyllet butësisht përpara se të mbyllet plotësisht për të mbrojtur duart dhe gishtat e përdoruesve. Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 13


  Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 14Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 15Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 16

  Mbivendosje e plotë

  Gjysmë mbivendosje Embed
  Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 17

  I NSTALLATION DIAGRAM


  Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 18

  Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 19

  Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 20

  COMPANY PROFILE

  Tallsen Hardware projekton, prodhon dhe furnizon pajisje funksionale për projekte ndërtimi ekskluzive rezidenciale, mikpritëse dhe komerciale në të gjithë globin. Ne u shërbejmë importuesve, distributorëve, supermarketeve, projekteve inxhinierike dhe shitës me pakicë etj. Për ne, nuk ka të bëjë vetëm me pamjen e produkteve, por ka të bëjë me mënyrën se si funksionojnë dhe ndjehen. Duke qenë se ato përdoren çdo ditë, ata duhet të jenë të rehatshëm dhe të ofrojnë një cilësi që mund të shihet dhe të ndihet. Etika jonë nuk ka të bëjë me përfundimin, ka të bëjë me prodhimin e produkteve që ne i duam dhe që klientët tanë duan t'i blejnë.

  Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 21

  Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 22

  Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 23

  Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 24

  Mentesha me rregullim 3d të kabinetit të kuzhinës 25


  FAQ:

  Pyetja 1: A është një menteshë e ngushtë e butë?

  Përgjigje: Po, ka një damper për ta bërë mbylljen e butë..
  Pyetja 2: Çfarë force e lëviz menteshën?

  Përgjigje: Vegël hidraulike.
  Pyetja 3: Sa është pesha e menteshës?
  Përgjigje: Pesha neto është 117 g.
  Q4: Sa copë janë në një paketë?
  Përgjigje: Normalisht vendosim 2 copë në një qese
  P5: Sa copë ka në kuti kartoni?
  Përgjigje: Ka 200 copë në një kuti..


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect