loading
Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 1
Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 2
Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 3
Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 4
Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 5
Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 6
Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 1
Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 2
Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 3
Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 4
Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 5
Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 6

Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime

Fillimi dhe ndalimi i lirë tredimensional, i lehtë për t'u instaluar, i lehtë për t'u çmontuar.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  TH9959 mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime


  Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 7


  FURNITURE DOOR HINGE

  Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 8

  Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 9

  PRODUCT DETAILS

  TH9959 instalim i shpejtë me forcë me dy faza, mentesha hidraulike e rregullueshme tredimensionale e amortizimit, trashësia e materialit është 1.2 mm. Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 10
  Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 11 Fillimi dhe ndalimi i lirë tredimensional, i lehtë për t'u instaluar, i lehtë për t'u çmontuar.
  Gama e rregullimit është e madhe dhe pozicioni i kapakut të rregullimit dhe rregullimi i përparmë dhe i pasmë janë më të mëdha se ato të zakonshme. Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 12


  Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 13

  INSTALLATION DIAGRAM


  Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 14

  Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 15


  Ne jemi një prodhues profesionist, vlera jonë është "Lërini klientët të kenë sukses", pas 28 vitesh reshjesh, kompania jonë ka teknologji të klasit të parë të prodhimit, linja prodhimi profesionale dhe bën çmos për t'u ofruar konsumatorëve produktet më të mira.


  Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 16

  Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 17

  Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 18

  Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 19

  Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 20

  Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime 21


  FAQS:

  Q1: A mund të printoj logon time në produkt?

  A: Po. Ju lutemi na informoni zyrtarisht përpara prodhimit tonë dhe konfirmoni dizajnin së pari bazuar në mostrën tonë. Dizajni i personalizuar është i disponueshëm. Ofrohen OEM dhe ODM.


  Q2: Cila është metoda e transportit?

  Përgjigje: Mund të dërgohet nga deti, me ajër ose me ekspres (EMS, UPS, DHL, TNT, FEDEX etj.). Ju lutemi konfirmoni me ne përpara se të vendosni porositë.


  P3: Si e bëni biznesin tonë marrëdhënie afatgjatë dhe të mirë? A: 1. Ne mbajmë cilësi të mirë dhe çmim konkurrues për të siguruar që klientët tanë të përfitojnë;

  2. Ne e respektojmë çdo klient si mikun tonë dhe sinqerisht bëjmë biznes dhe miqësi me ta, pa marrë parasysh se nga vijnë.


  Q4: Jeni kompani prodhuese apo tregtare?

  Përgjigje: Ne jemi prodhues origjinal në Zhaqoing, Guangdong, Kinë, gjithashtu bëjmë tregtimin e eksportit vetë.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect