loading
Mentesha të dyerve të kabinetit Dembele Susan, të rregulluara me mbivendosje të plotë të fshehura 135 gradë 1
Mentesha të dyerve të kabinetit Dembele Susan, të rregulluara me mbivendosje të plotë të fshehura 135 gradë 2
Mentesha të dyerve të kabinetit Dembele Susan, të rregulluara me mbivendosje të plotë të fshehura 135 gradë 3
Mentesha të dyerve të kabinetit Dembele Susan, të rregulluara me mbivendosje të plotë të fshehura 135 gradë 4
Mentesha të dyerve të kabinetit Dembele Susan, të rregulluara me mbivendosje të plotë të fshehura 135 gradë 5
Mentesha të dyerve të kabinetit Dembele Susan, të rregulluara me mbivendosje të plotë të fshehura 135 gradë 6
Mentesha të dyerve të kabinetit Dembele Susan, të rregulluara me mbivendosje të plotë të fshehura 135 gradë 1
Mentesha të dyerve të kabinetit Dembele Susan, të rregulluara me mbivendosje të plotë të fshehura 135 gradë 2
Mentesha të dyerve të kabinetit Dembele Susan, të rregulluara me mbivendosje të plotë të fshehura 135 gradë 3
Mentesha të dyerve të kabinetit Dembele Susan, të rregulluara me mbivendosje të plotë të fshehura 135 gradë 4
Mentesha të dyerve të kabinetit Dembele Susan, të rregulluara me mbivendosje të plotë të fshehura 135 gradë 5
Mentesha të dyerve të kabinetit Dembele Susan, të rregulluara me mbivendosje të plotë të fshehura 135 gradë 6

Mentesha të dyerve të kabinetit Dembele Susan, të rregulluara me mbivendosje të plotë të fshehura 135 gradë

Mentesha TALLSEN TH5135 135 GRAMË mund të hapë derën e kabinetit në një kënd prej 135 gradë, gjë që përmirëson shumë hapësirën tonë të ruajtjes; Mentesha është e pajisur me një bazë klasike me katër vrima dhe trupi i krahut adopton një model të shtrëngimit të bishtit në formë dhëmbi gjysmë të hapur, i cili është i thjeshtë por i qëndrueshëm; Dizajni më i trashë 1,0 mm i bazës dhe trupit të krahut është i mjaftueshëm për të mbështetur dyert e kabinetit që peshojnë deri në 10 kg pa deformim dhe jeta e shërbimit mund të arrijë 10 vjet;

TALLSEN i përmbahet teknologjisë së përparuar ndërkombëtare të prodhimit, të autorizuar nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimi zviceran i cilësisë SGS dhe certifikimi CE, duke siguruar që të gjitha produktet të përputhen me standardet ndërkombëtare.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  Mentesha të dyerve të kabinetit të shpejta të zhytura, dembelë Susan

  Këndi i hapjes

  135 Gradë

  Diametri i filxhanit të menteshës

  35Mm.

  Trashësia e derës

  14-21 mm

  Materia

  Çelikë të mbështjellë të ftohtë

  Përfundon

  I veshur me nikel

  Aplikati:

  Kabineti, Kuzhina, Garderoba

  1 (137)

  Përshkrimi

  Mentesha TALLSEN 135 GRAND TH5135 zgjedh si lëndë të parë çelikun e mbështjellë të ftohtë nga Baosteel i Shanghait, i cili ka fortësi më të lartë, performancë të qëndrueshme dhe qëndrueshmëri; Elektrikimi i dyfishtë në sipërfaqen e menteshës, trashësia mund të arrijë 3 mm, veshje me bakër 1,5 mm, veshje me nikel 1,5 mm, e cila përmirëson shumë performancën kundër korrozionit dhe kundër ndryshkut të menteshës, dhe jeta e shërbimit mund të arrijë 10 vjet.

   

  Eshte i pershtatshem per mobilje ne ambjente te ndryshme si banjo, dhoma gjumi, kuzhina; Çdo grup menteshash kabineti kaloi testin 48-orësh të spërkatjes neutrale të kripës dhe nivelin 8, anti-korrozioni dhe anti-ndryshk.

   

  Dhe kaloi 50,000 teste hapjeje dhe mbylljeje, me një jetë shërbimi deri në 20 vjet. I përshtatshëm për panele dyersh me trashësi 14-21mm, skenarë më të gjerë aplikimi p.sh. Garderoba, dollap kuzhine, dollap banjo etj.

  Mentesha të dyerve të kabinetit Dembele Susan, të rregulluara me mbivendosje të plotë të fshehura 135 gradë 8

  Diagrami i instalimit

  2 (121)

  Detaje të Prodhimit

  3 (105)
  3 (105)
  Mentesha e dyerve të kabinetit dembel Susan . Mentesha përdor çelik të mbështjellë të ftohtë, i cili është i qëndrueshëm, kundër korrozionit dhe rezistent ndaj ndryshkut
  4 (88)
  4 (88)
  Ai ofron një gamë të madhe mundësish për projektuesin profesionist të kabinetit.
  1开合

  Avantazhet e produktit

  ● Lëndë e parë superiore nga Shanghai Baosteel

  ● Elektrik me dy shtresa 3mm

  ● Dera e kabinetit të hapet 135 gradë

   

  ● Niveli i testit neutral të spërkatjes me kripë 48 orë 8

  ● 50000 teste hapjeje dhe mbylljeje

  ● 20 vjet jetë shërbimi

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect