loading
Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 1
Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 2
Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 3
Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 4
Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 5
Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 6
Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 7
Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 1
Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 2
Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 3
Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 4
Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 5
Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 6
Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 7

Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë

Lloji: Clip-on
Këndi i hapjes: 100 gradë
Materiali: Çelik inox
Mbyllje e butë: po

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Klikoni në mbyllje të butë e mentesha çeliku të mbështjellë të ftohtë


  Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 8


  Kapëse 3d e rregulluar të jetë hidraulike
  mentesha amortizuese (me një drejtim)
  Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 9  Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 10

  Emri:

  TH3309 Klikoni në mbyllje të butë e mentesha çeliku të mbështjellë të ftohtë

  Lloji

  Clip-on One Way

  Këndi i hapjes

  100°

  Diametri i kupës së menteshës 35Mm.

  Materia

  Çelik inox, i veshur me nikel

  Mbyllje e butë hidraulike

  po

  Rregullimi i thellësisë

  -2mm/ +2mm

  Rregullimi i bazës (lart/poshtë)

  -2mm/ +2mm

  Rregullimi i mbulimit të derës
  0mm/ +6mm
  Trashësia e përshtatshme e pllakës 15-20 mm
  Thellësia e kupës së menteshës 11.3Mm.
  Distanca e vrimës së vidës së filxhanit të menteshës 48Mm.
  Madhësia e shpimit të derës 3-7 mm
  Lartësia e pllakës së montimit H=0
  Paketa: 2 copë/polybag 200 copë/karton


  Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 11

  Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 12  PRODUCT DETAILS

  TH3309 C lick-on soft-close e mentesha çeliku të mbështjellë të ftohtë


  Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 13
  Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 14

  Jeni të lodhur nga dyert e kabinetit të kuzhinës që përplasen me zhurmë? Bëjeni jetën tuaj më të qetë dhe më të këndshme me këto menteshat me klikim dhe mbyllje të butë që rrëshqasin duke u mbyllur butësisht.

  Thjesht shtyni derën dhe mekanizmi lëkundet automatikisht në veprim, kështu që dera mbyllet ngadalë. Përdoreni këtë artikull kur keni nevojë për një kënd hapjeje 110° për kabinetin tuaj.
  Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 15

  Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 16

  INSTALLATION DIAGRAM

  Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 17

  Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 18

  Tallsen Hardware ka integruar vazhdimisht burimet e industrisë dhe ka përsosur zinxhirin e furnizimit të produkteve, duke mbuluar rrëshqitjen e sirtarit, rrëshqitjen e montimit, kutinë metalike të sirtarit, menteshën, pranverën e gazit, dorezat dhe zgjidhje të tjera produktesh, për të formuar një kategori të pasur, me cilësi të lartë, me kosto efektive dhe të gjerë. Kanal platformë furnizimi me harduer për plotësimin e nevojave të tregjeve të ndryshme brenda dhe jashtë vendit për të hapur tregun ndërkombëtar.


  Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 19  Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 20

  Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 21

  Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 22

  Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 23

  Klikoni mbi mbyllje të buta dhe mentesha çeliku të petëzuara në të ftohtë 24


  FAQ:


  Mentesha është bërë prej çeliku, kështu që është edhe e fortë dhe e qëndrueshme. Thjesht vidhni pllakat e pasme të montimit në derën tuaj, lidhni pajisjen në dollap dhe klikoni krahun e menteshës në vend për ta instaluar.


  • Këndi i hapjes 110°


  • Mekanizmi i integruar i mbylljes së butë e bën përplasjen e dyerve një gjë të së kaluarës


  • Pllakë e pasme e montimit me vidë për një përshtatje të sigurt  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect