loading
Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë, mbyllëse, menteshë e dyerve 1
Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë, mbyllëse, menteshë e dyerve 1

Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë, mbyllëse, menteshë e dyerve

Modeli: TH6659
Lloji: Clip-on
Këndi i hapjes: 100 gradë
Materiali: Çelik inox
Mbyllje e butë: po

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Mentesha standarde e dyerve të kabinetit të kuzhinës, mbyllje e qetë dhe e ngadaltë


  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë, mbyllëse, menteshë e dyerve 2


  Mbivendosja e plotë 35 mm Mentesha e dyerve të kabinetit që mbyllet vetë

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë, mbyllëse, menteshë e dyerve 3

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë, mbyllëse, menteshë e dyerve 4

  Përshkrimi

  Emri:

  TH6659 kabinet mbivendosëse Mentesha dere prej çeliku inox 304

  Lloji

  Mentesha 3d me kapëse Mentesha hidraulike e fiksimit prej çeliku inox

  Këndi i hapjes

  100°

  Orari i hapjes dhe mbylljes

  50000 herë

  Aftësia kundër ndryshkut

  Provë me spërkatje me kripë neutrale për 48 orë

  Rregullimi i thellësisë

  -2mm/+3.5mm

  Rregullimi i bazës (lart/poshtë)

  -2mm/+2mm

  Trashësia e derës

  14-21 mm


  PRODUCT DETAILS

  TH6659 mentesha të shpejta të futura të kabinetit

  Çmontimi me një klikim, i lehtë për t'u shkëputur nga baza, përdoret shpesh për dyert e kabinetit që kanë nevojë për lyerje.

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë, mbyllëse, menteshë e dyerve 5
  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë, mbyllëse, menteshë e dyerve 6 Çelik inox SUS304 është më rezistent ndaj korrozionit dhe ndryshk se pllakat e çelikut të mbështjellë të ftohtë dhe 201.
  Dizajni i heshtur i tamponit, i qetë dhe pa zhurmë, i japin shtëpisë tuaj një kujdes të dashur. Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë, mbyllëse, menteshë e dyerve 7

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë, mbyllëse, menteshë e dyerve 8


  INSTALLATION DIAGRAM

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë, mbyllëse, menteshë e dyerve 9

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë, mbyllëse, menteshë e dyerve 10

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë, mbyllëse, menteshë e dyerve 11

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë, mbyllëse, menteshë e dyerve 12

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë, mbyllëse, menteshë e dyerve 13

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë, mbyllëse, menteshë e dyerve 14

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë, mbyllëse, menteshë e dyerve 15

  Kapëse 3d e rregulluar prej çeliku inoks 100 gradë e fshehtë e butë, mbyllëse, menteshë e dyerve 16


  FAQS:

  P1: A do ta pranonit logon e personalizuar?

  A: Po, ne jemi prodhues OEM.


  Q2: Cilat vërtetime ka fabrika juaj?

  A: Certifikimi i Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë ISO9001, Certifikimi CE, Testi i Cilësisë SGS, Marka tregtare gjermane e regjistruar me sukses etj.


  Q3: Si të porosisni me ju?
  Përgjigje: Dërgoni detajet e kërkesës tuaj (Ngjyra, Sasia, Madhësia, paketimi ose logoja etj) - merrni kuotimin tonë - konfirmoni të gjithë artikujt - rregulloni pagesën - rregulloni prodhimin - rregulloni shpërndarjen.


  Q4: Si të zgjidhni produktet e përshtatshme?

  Përgjigje: Ju duhet vetëm të konfirmoni materialin tuaj dhe çmimin e synuar. Ne do t'ju ofrojmë një zgjidhje.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect