loading
Mentesha e dyerve të kabinetit të fshehura me mbështjellje të ftohtë 1
Mentesha e dyerve të kabinetit të fshehura me mbështjellje të ftohtë 2
Mentesha e dyerve të kabinetit të fshehura me mbështjellje të ftohtë 3
Mentesha e dyerve të kabinetit të fshehura me mbështjellje të ftohtë 4
Mentesha e dyerve të kabinetit të fshehura me mbështjellje të ftohtë 5
Mentesha e dyerve të kabinetit të fshehura me mbështjellje të ftohtë 6
Mentesha e dyerve të kabinetit të fshehura me mbështjellje të ftohtë 1
Mentesha e dyerve të kabinetit të fshehura me mbështjellje të ftohtë 2
Mentesha e dyerve të kabinetit të fshehura me mbështjellje të ftohtë 3
Mentesha e dyerve të kabinetit të fshehura me mbështjellje të ftohtë 4
Mentesha e dyerve të kabinetit të fshehura me mbështjellje të ftohtë 5
Mentesha e dyerve të kabinetit të fshehura me mbështjellje të ftohtë 6

Mentesha e dyerve të kabinetit të fshehura me mbështjellje të ftohtë

Mentesha e makinave HIDRAULIKE TALLSEN, adopton një strukturë ure, e cila është e përshtatshme për dyert e kabinetit me kënde të veçanta dhe nuk ka nevojë të hapë vrima, duke kursyer shqetësimin dhe përpjekjen. Produkti është bërë prej çeliku të cilësisë së lartë të mbështjellë të ftohtë i veshur me bakër dhe nikel, i cili ka performancë më të fortë kundër ndryshkut dhe kundër korrozionit. Materiali i trashur, mbajtje e shkëlqyeshme e ngarkesës, hapje dhe mbyllje e qetë, jastëk hidraulik, duke ju dhënë një përvojë të qetë dhe të mëndafshtë.

 

TALLSEN HYDRAULIC DAMPING CAR HINGE ka kaluar certifikimin ISO9001 të sistemit të menaxhimit të cilësisë, i lidhur plotësisht me testin zviceran të cilësisë SGS dhe certifikimin CE, në përputhje me standardet ndërkombëtare, cilësia është më e garantuar dhe ne do t'ju japim premtime më të besueshme.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  Mentesha të dyerve të kabinetit të fshehura prej çeliku të mbështjellë të ftohtë

  Lloji

  Klip-në

  Këndi i hapjes

  100°

  Funksioni

  Mbyllje e butë

  Trashësia e derës

  13-20 mm

  Rregullimi i thellësisë

  -2mm/+2mm

  Rregullimi i bazës (lart/poshtë)

  -2mm/+2mm

  Madhësia e shpimit të derës (K)

  3-7 mm

  Trajtimi i sipërfaqes

  Veshje bakri + nikel

  Paketa:

  200 copë / kuti kartoni.

  3 (116)

  Përshkrimi

  Mentesha e makinave HIDRAULIKE TALLSEN, që mbart konceptin e përpiktë dhe unik të dizajnit të projektuesit, struktura e urës përdoret posaçërisht për dyert e kabinetit me kënd të veçantë pa hapje vrimash, duke kursyer shqetësimin dhe përpjekjen. Përzgjedhja e materialit është çeliku i mbështjellë në të ftohtë me trajtim sipërfaqësor të veshur me bakër dhe nikel, i cili është i fortë në rezistencë ndaj korrozionit dhe i qëndrueshëm.

  ]

  Materiali është i trashur, ka kapacitet të shkëlqyeshëm mbajtës dhe nuk është i lehtë për t'u thyer. Produkti miraton pozicionimin e bazës shkencore, materiali është i trashë dhe i plotë, mentesha e fiksuar nuk është e lehtë për t'u zhvendosur dhe është e qëndrueshme. Tampon hidraulik, hapje dhe mbyllje e qetë dhe e qetë, 100,000 herë hapje dhe mbyllje pa rrjedhje vaji.

  MERTESJA E MAKINAVE HIDRAULIKE TALLSEN HYDRAULIC DAMMPING ka kaluar 80,000 herë teste hapjeje dhe mbylljeje, si dhe 48 orë teste me spërkatje kripe me intensitet të lartë, në përputhje me standardet ndërkombëtare. Kaloi certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, i lidhur plotësisht me testin zviceran të cilësisë SGS dhe certifikimin CE, cilësi të jashtëzakonshme, duke ju sjellë një përvojë të jashtëzakonshme përdoruesi.

  Mentesha e dyerve të kabinetit të fshehura me mbështjellje të ftohtë 8

  Diagrami i instalimit

  TH5639 (2)

  Detaje të Prodhimit

  3 (116)
  3 (116)
  Ky produkt nuk ka nevojë të shpohet.
  2 (133)
  2 (133)
  Lehtë për t'u instaluar, amortizimi i integruar, buffering i heshtur.
  1 (150)
  1 (150)
  Ribatina më të trasha, më të forta dhe të qëndrueshme, pozicionim me katër vrima, të qëndrueshme dhe të besueshme.
  1开合

  Avantazhet e produktit

  ● Struktura e urës, kurseni shqetësimin dhe përpjekjet

  ● Çeliku i mbështjellë me mbështjellje të ftohtë i zinkuar me bakër-nikel, përmirësim kundër ndryshkut

  ● Material i trashë, strukturë e qëndrueshme

  ● Tampon hidraulik, hapje dhe mbyllje e qetë

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect