loading
Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 1
Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 2
Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 3
Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 4
Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 5
Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 6
Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 1
Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 2
Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 3
Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 4
Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 5
Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 6

Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland

Lloji: Clip-on
Këndi i hapjes: 100 gradë
Materiali: Çelik inox
Mbyllje e butë: po

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Dollap dollap pa kornizë cilësore Deutschland


  Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 7


  Kapëse 3d e rregulluar të jetë hidraulike
  mentesha amortizuese (me një drejtim)
  Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 8  Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 9

  Emri:

  TH3309 Dollap dollap pa kornizë cilësore Deutschland

  Lloji

  Clip-on One Way

  Këndi i hapjes

  100°

  Diametri i kupës së menteshës 35Mm.

  Materia

  Çelik inox, i veshur me nikel

  Mbyllje e butë hidraulike

  po

  Rregullimi i thellësisë

  -2mm/ +2mm

  Rregullimi i bazës (lart/poshtë)

  -2mm/ +2mm

  Rregullimi i mbulimit të derës
  0mm/ +6mm
  Trashësia e përshtatshme e pllakës 15-20 mm
  Thellësia e kupës së menteshës 11.3Mm.
  Distanca e vrimës së vidës së filxhanit të menteshës 48Mm.
  Madhësia e shpimit të derës 3-7 mm
  Lartësia e pllakës së montimit H=0
  Paketa: 2 copë/polybag 200 copë/karton


  Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 10

  Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 11  PRODUCT DETAILS

  TH3309 Dollap dollap pa kornizë cilësore Deutschland

  Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 12
  Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 13


  Mentesha të kabinetit pa kornizë janë të pajisura me një amortizues superior për funksionim super të qetë me shpejtësi të përshtatshme mbylljeje për të mbrojtur duart dhe gishtat tuaj.


  S menteshat e mbylljes së butë kanë një mekanizëm që lejon derën e kabinetit të mbyllet butësisht përpara se të mbyllet plotësisht. Nuk ka më tinguj të ashpër të përplasjes së dyerve të kabinetit.  Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 14

  Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 15

  INSTALLATION DIAGRAM

  Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 16

  Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 17

  Në të njëjtën kohë, T allsen Hardware miraton një shumë-dimensionale stereoskopike Metoda e menaxhimit të rafteve, menaxhimi i pavarur i një produkti një kodi, Dhe... ruajtjen e produktit & dorëzimi nga skanimi , r ealiz Inging E progres me efikasitet të lartë të miliona s tock ruajtje dhe 72-orëshe shpejtë dorëzimi.  Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 18  Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 19

  Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 20

  Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 21

  Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 22

  Dollap dollap pa korniza cilësore Deutschland 23


  FAQ:

  Kabinete plotësisht funksionale për çdo dhomë

  Mentesha me mbivendosje të plotë të kabinetit pa kornizë

  Mentesha e kabinetit me mbyllje të butë pa kornizë Tallsen sigurojnë qëndrueshmëri afatgjatë, amortizues të shkëlqyeshëm dhe qëndrueshmëri të përforcuar për të mbijetuar edhe kuzhinat ose banjat më të ashpra. Sepse çdo kabinet ka rëndësi!


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect