loading
Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 1
Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 2
Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 3
Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 4
Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 5
Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 6
Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 1
Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 2
Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 3
Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 4
Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 5
Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 6

Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur

Lloji: Clip-on
Këndi i hapjes: 100 gradë
Materiali: Çelik inox
Mbyllje e butë: po

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Mentesha e derës së kabinetit pa kornizë pa kornizë


  Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 7


  Kapëse 3d e rregulluar të jetë hidraulike
  mentesha amortizuese (me një drejtim)
  Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 8  Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 9

  Emri:

  TH3309 Mentesha e dyerve të kabinetit me mbivendosje të plotë dhe gjysmë pa kornizë

  Lloji

  Clip-on One Way

  Këndi i hapjes

  100°

  Diametri i kupës së menteshës 35Mm.

  Materia

  Çelik inox, i veshur me nikel

  Mbyllje e butë hidraulike

  po

  Rregullimi i thellësisë

  -2mm/ +2mm

  Rregullimi i bazës (lart/poshtë)

  -2mm/ +2mm

  Rregullimi i mbulimit të derës
  0mm/ +6mm
  Trashësia e përshtatshme e pllakës 15-20 mm
  Thellësia e kupës së menteshës 11.3Mm.
  Distanca e vrimës së vidës së filxhanit të menteshës 48Mm.
  Madhësia e shpimit të derës 3-7 mm
  Lartësia e pllakës së montimit H=0
  Paketa: 2 copë/polybag 200 copë/karton


  Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 10

  Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 11  PRODUCT DETAILS

  TH3309 Mentesha e dyerve të kabinetit me mbivendosje të plotë dhe gjysmë pa kornizë. Mentesha të fshehura nga Tallsen janë zemra e dyerve të mira: novatore, të besueshme dhe të qëndrueshme.

  Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 12
  Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 13


  Udhëzuesi ynë ndërveprues i mbivendosjes së menteshës do ta bëjë të thjeshtë që ju të vini re menteshën dhe pllakën e montimit që dëshironi për aplikimin tuaj.  Me Silent System, ne kemi zgjidhjen për çdo lloj lidhjeje. Mentesha e derës së kabinetit është veçanërisht e lehtë për t'u përshtatur dhe mund të rregullohet pa përpjekje.

  Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 14

  Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 15

  INSTALLATION DIAGRAM

  Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 16

  Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 17 T allsen Hardware i përmbahet avancimit ndërkombëtar Prodhimi teknologjisë, i autorizuar nga Sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001 , Testimi i cilësisë SGS zviceran dhe certifikimi CE. Tallsen është ngritur punëtori e plotë e automatizuar e stampimit, punëtori e automatizuar e prodhimit të menteshave, e automatizuar e gazit ring punëtori prodhimi, dhe i automatizuar rrëshqitje sirtar Punëtor i prodhimit , realizojnë Inging montimi dhe prodhimi automatik i menteshës, burim gazi Dhe... rrëshqitje sirtar. Falë pajisje prodhimi me inteligjencë të lartë dhe precizion, Tallsen kompletohet me efikasitet dhe saktësi optimizimin A procesi i prodhimit , vendosjen e standardit të menaxhimit dhe përmirësimin e madh të kapaciteti prodhues

  Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 18  Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 19

  Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 20

  Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 21

  Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 22

  Mentesha e derës së kabinetit pa korniza e plotë dhe gjysmë e mbivendosur 23


  FAQ:

  • Kabineti pa korniza engjëll hapjeje 110 gradë, mentesha të pllakave për montim me dy vrima me mbivendosje të plotë.

  • Kapëse mbyllëse e butë 110 gradë në menteshën e fshehur.

  • 2 copë = 1 palë. Pllaka e montimit dhe vida të përfshira; Lehtë për t'u instaluar në mobiljet tuaja.

  • 35mm*11.5mm, diapazoni për trashësinë e derës:14-22mm

  • Faleminderit shumë për mbështetjen tuaj të madhe ndaj nesh. Cilësia e produktit dhe kënaqësia e klientit është prioriteti ynë kryesor. Nëse ka ndonjë problem për artikullin, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni, ne ofrojmë përgjigje të shpejtë.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect