loading
Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 1
Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 2
Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 3
Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 4
Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 5
Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 6
Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 1
Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 2
Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 3
Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 4
Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 5
Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 6

Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje

Përfundimi: i veshur me nikel
Pesha neto: 111 g
Aplikimi: dollap, dollap, gardërobë, dollap
Rregullimi i mbulimit:-2/+2mm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Th5639 Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje


  Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 7


  CLIP –ON DAMPING HINGE 26MM CUP

  Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 8

  Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 9

  Emri i Prodhimit

  TH5639 Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje

  Këndi i hapjes

  100 Gradë

  Trashësia e kupës së menteshës

  10Mm.

  Diametri i filxhanit të menteshës

  35Mm.

  Trashësia e përshtatshme e pllakës

  14-20 mm

  Materia

  çelik i petëzuar në të ftohtë

  Përfundon

  i nikeluar

  Pesha

  111g

  Aplikati:

  kabineti, dollapi, garderoba, dollapi

  Lartësia e pllakës së montimit H=0
  Rregullimi i Mbulimit 0/+7 mm

  Rregullimi i bazës

  -2/+2mm

  Rregullimi i thellësisë

  -2.2/+2.2mm


  PRODUCT DETAILS

  Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 10

  Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 11

  Mentesha dollapësh të veshur me nikel TH5639 janë të dizajnuara si tip mini me peshë neto 86 g

  dhe kupa e menteshës me diametër 35 mm dhe trashësi 10 mm dhe kënd hapjeje 100 gradë.

  Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 12
  Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 13 Është bërë prej çeliku të mbështjellë të ftohtë i cili stampohet dhe formohet në të njëjtën kohë për ta bërë menteshën të fortë dhe të fortë. Është i veshur me veshjen e nikelit që e bën sipërfaqen e menteshës të lëmuar, të shkëlqyeshme, të qëndrueshme dhe jo të lehtë për t'u ndryshkur.
  Ai është i ndryshueshëm dhe ka rregullim të shpejtësisë së mbylljes së butë. Brenda krahut të menteshës është një amortizues i fortë që mund të rregullohet mirë për mbyllje optimale në dyert e çdo madhësie. Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 14
  Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 15Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 16Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 17

  Mbivendosje e plotë

  Gjysmë mbivendosje Embed


  Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 18


  I NSTALLATION DIAGRAM


  Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 19

  Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 20

  COMPANY PROFILE

  Tallsen Hardware projekton, prodhon dhe furnizon pajisje funksionale për projekte ndërtimi ekskluzive rezidenciale, mikpritëse dhe komerciale në të gjithë globin. Ne u shërbejmë importuesve, distributorëve, supermarketeve, projekteve inxhinierike dhe shitës me pakicë etj. Për ne, nuk ka të bëjë vetëm me pamjen e produkteve, por ka të bëjë me mënyrën se si funksionojnë dhe ndjehen. Duke qenë se ato përdoren çdo ditë, ata duhet të jenë të rehatshëm dhe të ofrojnë një cilësi që mund të shihet dhe të ndihet. Etika jonë nuk ka të bëjë me përfundimin, ka të bëjë me prodhimin e produkteve që ne i duam dhe që klientët tanë duan t'i blejnë.


  Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 21


  Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 22

  Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 23

  Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 24

  Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 25

  Mentesha të kabinetit të veshur me nikel me gjysmë mbivendosje 26


  FAQ:

  Q1: Cili është produkti juaj kryesisht?

  A: Mentesha, rrëshqitjet e sirtarit, dorezat, susta me gaz, këmbët e mobiljeve, ashensori Tatami, tampon, varëse dollapësh, dritë menteshe.

  Q2: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?

  A: Na kontaktoni dhe ne do të organizojmë mostra falas për ju.

  P3: A ofroni shërbime OEM dhe ODM?

  Përgjigje: Po, OEM ose ODM janë të mirëseardhura.

  Q4: Sa zgjat koha normale e dorëzimit?

  Përgjigje: Rreth 45 ditë.

  Q5: Cilat janë kushtet tuaja të dorëzimit?

  A: FOB, CIF dhe EXW.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect