loading
I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 1
I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 2
I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 3
I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 4
I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 5
I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 6
I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 1
I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 2
I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 3
I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 4
I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 5
I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 6

I formësova menteshat e dyerve të kabinetit

Materiali: Çelikë të mbështjellë të ftohtë
Përfundimi: i veshur me nikel
Pesha neto: 107 g

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  TH9819 Mentesha të dyerve të kabinetit I në formë


  I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 7


  LARGE ANGLE TWO WAY BUFFER HINGE

  I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 8

  I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 9

  Emri i Prodhimit

  TH9819 Mentesha të dyerve të kabinetit I në formë

  Këndi i hapjes

  120 Gradë

  Thellësia e filxhanit të menteshës

  11.5Mm.

  Diametri i filxhanit të menteshës

  35Mm.

  Trashësia e derës

  14-21 mm

  Materia

  çeliqet e petëzuara në të ftohtë

  Përfundon

  i veshur me nikel

  Pesha

  107g

  Aplikati:

  Kabineti, Kuzhina, Garderoba

  Rregullimi i Mbulimit

  -2.5/+2.5mm

  Rregullimi i thellësisë

  -2/+2mm

  Mbyllje e butë

  Po..

  Lartësia e pllakës së montimit H=0
  Madhësia e shpimit të derës 3-7 mm
  Paketa: 100 copë / kuti kartoni


  PRODUCT DETAILS

  I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 10

  I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 11

  Mentesha e dyerve të kabinetit TH9819 I janë krijuar si një formë shumë moderne dhe e lezetshme e shkronjave I. I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 12
  I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 13

  Kjo mentesha vjen me një kapëse të rregullueshme në pllakën e montimit, e cila lejon që dera të rregullohet plotësisht dhe më pas të hiqet shpejt thjesht duke shtypur një buton të vogël në majë të menteshës. Për ta instaluar, së pari fiksoni menteshën në pllakën e montimit.

  Më pas shtypni krahun e menteshës për të kyçur pllakën. Nga ana tjetër, dera mund të hiqet shpejt duke shtypur butonin. I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 14

  I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 15

  I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 16I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 17
  Mbivendosje e plotë Gjysmë mbivendosje Embed

  I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 18

  I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 19


  INSTALLATION DIAGRAM

  I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 20

  I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 21

  Tallsen Hardware është një kompani e përqendruar te klientët e përkushtuar për të ofruar pajisje dekorative cilësore për kuzhinën dhe dhomën e ndenjes me çmime konkurruese. Me një përkushtim solid ndaj inovacionit, cilësisë dhe shërbimit superior ndaj klientit, Tallsen Hardware ka shijuar një rritje të qëndrueshme dhe u ofron klientëve të saj në të gjithë Amerika e Veriut, Evropa Perëndimore dhe Azia Juglindore me një shumëllojshmëri të gjerë menteshash dekorative me cilësi të lartë, pulla, doreza dhe tërheqje dhe të tjera me dizajnet e sotme dhe shijet e konsumatorit në mendje.

  I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 22


  I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 23

  I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 24

  I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 25

  I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 26

  I formësova menteshat e dyerve të kabinetit 27


  FAQ:

  Pyetja 1: Cili është ndryshimi i formës së menteshës suaj?

  Përgjigje: Është tamam si një shkronjë angleze T ose I.
  Q2: Pse baza e menteshës është projektuar pa kornizë?
  Përgjigje: Duket më e lezetshme dhe ngjitet më lehtë.
  Q3: Cili është kilogrami maksimal që mund të mbështesë mentesha?
  Përgjigje: Dy mentesha mund të mbajnë derën e përparme 35 kg.
  Q4: Çfarë trashësie të bordit të kabinetit përshtatet mentesha?
  Përgjigje: Tabela e kabinetit 14 deri në 21 mm
  Q5: Cila është madhësia e shpimit të vidës?
  Përgjigje: Ju duhet një stërvitje me madhësi 3-7 mm.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect