loading
Mentesha hapni dhe rrëshqitni 1
Mentesha hapni dhe rrëshqitni 2
Mentesha hapni dhe rrëshqitni 3
Mentesha hapni dhe rrëshqitni 4
Mentesha hapni dhe rrëshqitni 5
Mentesha hapni dhe rrëshqitni 6
Mentesha hapni dhe rrëshqitni 1
Mentesha hapni dhe rrëshqitni 2
Mentesha hapni dhe rrëshqitni 3
Mentesha hapni dhe rrëshqitni 4
Mentesha hapni dhe rrëshqitni 5
Mentesha hapni dhe rrëshqitni 6

Mentesha hapni dhe rrëshqitni

Mentesha me rrëshqitje TALLSEN me dy mënyra, dizajn bazë me rrëshqitje, lironi vidhat e bazës për të rrëshqitur jashtë, instalim më i përshtatshëm. Produkti është bërë prej çeliku të mbështjellë të ftohtë me cilësi të lartë me sipërfaqe të nikeluar, e cila ka rezistencë të fortë ndaj korrozionit. Materiali i trashur e bën lidhjen e përgjithshme të menteshës më të fortë dhe qëndrueshmëria përmirësohet.

 

TALLSEN TWO WAYS SLIDE-ON HINGE ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimin e cilësisë Swiss SGS dhe certifikimin CE, në përputhje me standardet ndërkombëtare, dhe cilësia është e garantuar.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  TH2069 Mentesha të hapura dhe rrëshqitëse

  Këndi i hapjes

  105 Gradë

  Distanca e vrimës së vidës së filxhanit të menteshës

  48Mm.

  Diametri i filxhanit të menteshës

  35Mm.

  Trashësia e përshtatshme e pllakës

  14-20 mm

  Materia

  Çeliku i petëzuar në të ftohtë

  Përfundon

  I veshur me nikel

  Thellësia e kupës së menteshës

  11.3Mm.

  Aplikati:

  Kabineti, dollapi, garderoba, dollapi

  Rregullimi i Mbulimit

  0/+6 mm

  Rregullimi i thellësisë

  -2/+3.5mm

  Rregullimi i bazës

  -2/+2mm

  Lartësia e pllakës së montimit

  H=0

  Paketa:

  2 copë/polybag 200 copë/karton

  Madhësia e shpimit të derës

  3-7 mm

  4 (80)

  Përshkrimi

  Mentesha me rrëshqitje TALLSEN TWO WAYS mbart konceptin e kujdesshëm të dizajnit të projektuesit. Dizajni i rrëshqitjes së bazës mund të rrëshqasë pas lirimit të vidave të bazës, duke e bërë instalimin më të përshtatshëm. Çeliku i përzgjedhur i petëzuar i ftohtë kombinohet me sipërfaqen e nikeluar për të rritur rezistencën ndaj korrozionit. Trashësia e menteshës është trashur, materialet janë të cilësisë së lartë dhe qëndrueshmëria është përmirësuar. Baza shkencore është e pozicionuar dhe mentesha e fiksuar nuk është e lehtë të zhvendoset.


  TALLSEN TWO WAYS SLIDE-ON HINGE ka kaluar teste të shumta të mbajtjes së ngarkesës dhe mund të kalojë 80,000 teste provë dhe një provë 48-orëshe me spërkatje me intensitet të lartë të kripës, duke ju sjellë premtimin më të besueshëm. Të gjitha produktet kanë kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimin e cilësisë zvicerane SGS dhe certifikimin CE, standardet ndërkombëtare, cilësia dhe siguria janë të garantuara.

  Mentesha hapni dhe rrëshqitni 8

  Diagrami i instalimit

  TH2069

  Detaje të Prodhimit

  1 (124)
  1 (124)
  TH2068 Mentesha të hapura dhe rrëshqitëse për aplikime të mbivendosura nga 14 në 20 mm. Pllaka e montimit është e pajisur me vida euro të montuara paraprakisht që kërkojnë një vrimë me diametër 5 mm, ato mund të hiqen nëse nuk janë të nevojshme.
  4 (79)
  4 (79)
  Këto mentesha janë ideale për dyer deri në 12 mm të trasha dhe përdoren kryesisht në mobilje; perfekte për dollap të integruar ku hapësirat janë minimale.
  5 (76)
  5 (76)
  Rregullimi i dyanshëm në bazë lejon instalim më të shpejtë dhe më efikas për të rregulluar lartësinë dhe mbulimin e derës
  1开合

  Avantazhet e produktit

  ● Çeliku i mbështjellë me nikel të mbështjellë ftohtë, rezistencë e fortë ndaj ndryshkut

  ● Dizajn me rrëshqitje për instalim të lehtë

  ● Material i trashë, strukturë e qëndrueshme

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect