loading
Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 1
Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 2
Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 3
Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 4
Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 5
Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 6
Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 1
Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 2
Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 3
Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 4
Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 5
Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 6

Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë

Këndi i hapjes:100°
Koha e hapjes dhe mbylljes: 50000 herë
Aftësia kundër ndryshkut: 48 orë test neutral me spërkatje me kripë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  TH6659 rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë


  Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 7


  FURNITURE HINGE

  Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 8

  Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 9

  Përshkrimi

  Emri:

  TH6659 rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë

  Lloji

  Mentesha 3d me kapëse Mentesha hidraulike e fiksimit prej çeliku inox

  Këndi i hapjes

  110°

  Orari i hapjes dhe mbylljes

  50000 herë

  Aftësia kundër ndryshkut

  Provë me spërkatje me kripë neutrale për 48 orë

  Rregullimi i thellësisë

  -2mm/+3.5mm

  Rregullimi i bazës (lart/poshtë)

  -2mm/+2mm

  Trashësia e derës

  14-21 mm


  PRODUCT DETAILS

  Çmontimi me një klikim, i lehtë për t'u shkëputur nga baza, përdoret shpesh për dyert e kabinetit që kanë nevojë për lyerje. Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 10
  Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 11 Çelik inox SUS304 është më rezistent ndaj korrozionit dhe ndryshk se pllakat e çelikut të mbështjellë të ftohtë dhe 201.
  Dizajni i heshtur i tamponit, i qetë dhe pa zhurmë, i japin shtëpisë tuaj një kujdes të dashur. Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 12

  Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 13

  INSTALLATION DIAGRAM

  Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 14

  Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 15

  Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 16

  Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 17

  Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 18

  Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 19

  Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 20

  Rregulloni menteshat e kabinetit prej çeliku inox që mbyllen vetë 21


  FAQS:

  P1: A do ta pranonit logon e personalizuar?

  A: Po, ne jemi prodhues OEM.


  Q2: Cilat vërtetime ka fabrika juaj?

  A: Certifikimi i Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë ISO9001, Certifikimi CE, Testi i Cilësisë SGS, Marka tregtare gjermane e regjistruar me sukses etj.


  Q3: Si të porosisni me ju?
  Përgjigje: Dërgoni detajet e kërkesës tuaj (Ngjyra, Sasia, Madhësia, paketimi ose logoja etj) - merrni kuotimin tonë - konfirmoni të gjithë artikujt - rregulloni pagesën - rregulloni prodhimin - rregulloni shpërndarjen.


  Q4: Si të zgjidhni produktet e përshtatshme?

  Përgjigje: Ju duhet vetëm të konfirmoni materialin tuaj dhe çmimin e synuar. Ne do t'ju ofrojmë një zgjidhje.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect