loading
Mentesha revolucionare të kabinetit me kënd të veçantë - Zgjidhje perfekte për qoshet e ngushta 1
Mentesha revolucionare të kabinetit me kënd të veçantë - Zgjidhje perfekte për qoshet e ngushta 2
Mentesha revolucionare të kabinetit me kënd të veçantë - Zgjidhje perfekte për qoshet e ngushta 3
Mentesha revolucionare të kabinetit me kënd të veçantë - Zgjidhje perfekte për qoshet e ngushta 4
Mentesha revolucionare të kabinetit me kënd të veçantë - Zgjidhje perfekte për qoshet e ngushta 5
Mentesha revolucionare të kabinetit me kënd të veçantë - Zgjidhje perfekte për qoshet e ngushta 6
Mentesha revolucionare të kabinetit me kënd të veçantë - Zgjidhje perfekte për qoshet e ngushta 1
Mentesha revolucionare të kabinetit me kënd të veçantë - Zgjidhje perfekte për qoshet e ngushta 2
Mentesha revolucionare të kabinetit me kënd të veçantë - Zgjidhje perfekte për qoshet e ngushta 3
Mentesha revolucionare të kabinetit me kënd të veçantë - Zgjidhje perfekte për qoshet e ngushta 4
Mentesha revolucionare të kabinetit me kënd të veçantë - Zgjidhje perfekte për qoshet e ngushta 5
Mentesha revolucionare të kabinetit me kënd të veçantë - Zgjidhje perfekte për qoshet e ngushta 6

Mentesha revolucionare të kabinetit me kënd të veçantë - Zgjidhje perfekte për qoshet e ngushta

Mentesha me rrëshqitje TALLSEN 45 GRATE, dizajn me rrëshqitje, instalim i lehtë dhe i shpejtë, produkti është bërë prej çeliku të mbështjellë të ftohtë me cilësi të lartë me sipërfaqe të nikeluar, material të trashë, hapje dhe mbyllje të qetë, fikje dhe zbutje, duke ju dhënë një përvojë e rehatshme dhe e qetë përdorimi.

 

TALLSEN 45 DGREE SLIDE-ON HINGE ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimin e cilësisë SGS zviceran dhe certifikimin CE, në përputhje me standardet ndërkombëtare, sigurimin e cilësisë dhe përdorim më të sigurt.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  TH5290 Mentesha të kabinetit me kënd të veçantë

  Këndi i hapjes

  90 Gradë

  Trashësia e materialit të menteshës

  1.0Mm.

  Diametri i filxhanit të menteshës

  35Mm.

  Trashësia e derës

  14-20 mm

  Materia

  Çelikë të mbështjellë të ftohtë

  Përfundon

  I veshur me nikel

  Pesha

  100g

  Aplikati:

  Kabineti, Kuzhina, Garderoba

  7 (31)

  Përshkrimi

  Mentesha me rrëshqitje TALLSEN 45 GRAMË, e projektuar me kujdes nga projektuesi, çelik i zgjedhur i mbështjellë në ftohtë dhe sipërfaqe e nikeluar, efekt i mirë kundër ndryshkut. I trashur  dhe materiale me cilësi të lartë. Dizajn me rrëshqitje për instalim të lehtë. Këndi i hapjes dhe mbylljes 45 gradë për të përmbushur nevojat tuaja të veçanta.


  TALLSEN 45 DEGREE SLIDE-ON HINGE,  Struktura e dizajnit të produktit është e qëndrueshme, kështu që cilësia është e mirë dhe nuk është e lehtë të prishet. Produktet mund të kalojnë 80,000 teste hapjeje dhe mbylljeje dhe 48 orë teste me spërkatje me kripë. Në përputhje me standardet ndërkombëtare, ajo ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimin e cilësisë zvicerane SGS dhe ka fituar certifikimin CE, kështu që cilësia dhe siguria janë të garantuara.

  Diagrami i instalimit

  TH5045 (2)

  Detaje të Prodhimit

  2 (72)
  Mentesha të kabinetit me kënd të veçantë TH52 janë të pajisura me teknologji me kapëse. Aplikohet për kënde 45 ose 90 gradë. Ka testuar 50,000 cikle dhe spërkatje me kripë.
  1 (76)
  Ai ofron një gamë të madhe mundësish për projektuesin profesionist të kabinetit. Projektuar posaçërisht për kabinete të ndërtuara me panele, sistemi strehon këndet e përparme të kabinetit nga -45° në +45°, në rritje prej 5°.

  Veçoritë e produktit

  ● Veshje me nikel me mbështjellje të ftohtë, rezistencë e fortë ndaj ndryshkut

  ● Dizajn me rrëshqitje, i lehtë për t'u instaluar

  ● 45 shkallë hapjeje dhe mbylljeje për të përmbushur nevojat e veçanta

  ● Material i trashur, strukturë e qëndrueshme

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect