loading
Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 1
Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 2
Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 3
Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 4
Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 5
Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 6
Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 1
Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 2
Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 3
Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 4
Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 5
Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 6

Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox

Koha e hapjes dhe mbylljes: 50000 herë
Aftësia kundër ndryshkut: 48 orë test neutral me spërkatje me kripë
Rregullimi i thellësisë: -2mm/+3.5mm
Rregullimi i bazës (lart/poshtë):-2mm/+2mm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Tallsen TH6659 çelik inox që zëvendëson menteshat e dyerve të kabinetit


  Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 7


  Mentesha hidraulike amortizuese 3D me kapëse çeliku inox (në dy drejtime)

  Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 8

  Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 9

  Përshkrimi

  Emri:

  Mentesha e dyerve prej çeliku të pandryshkshëm 304 të kabinetit të mbivendosur Tallsen TH6659

  Lloji

  Mentesha 3d me kapëse Mentesha hidraulike e fiksimit prej çeliku inox

  Këndi i hapjes

  110°

  Orari i hapjes dhe mbylljes

  50000 herë

  Aftësia kundër ndryshkut

  Provë me spërkatje me kripë neutrale për 48 orë

  Rregullimi i thellësisë

  -2mm/+2mm

  Rregullimi i bazës (lart/poshtë)

  -2mm/+2mm

  Rregullimi i pozicionit të mbivendosjes 0mm/+5mm
  Thellësia e kupës së menteshës 12Mm.
  Diametri i kupës së menteshës 35Mm.
  Trashësia e derës 14-20 mm
  Lartësia e pllakës së montimit H=0

  Paketa:

  200 copë / kuti kartoni


  PRODUCT DETAILS

  Çmontimi me një klikim, i lehtë për t'u shkëputur nga baza, përdoret shpesh për dyert e kabinetit që kanë nevojë për lyerje. Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 10
  Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 11 Çelik inox SUS304 është më rezistent ndaj korrozionit dhe ndryshk se pllakat e çelikut të mbështjellë të ftohtë dhe 201.
  Dizajni i heshtur i tamponit, i qetë dhe pa zhurmë, i japin shtëpisë tuaj një kujdes të dashur. Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 12

  Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 13


  INSTALLATION DIAGRAM

  Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 14

  Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 15

  Tallsen Hardware është një partner ku mund të mbështeteni. Partnerët tanë tregtarë të autorizuar të zgjedhur me kujdes

  janë hallka shumë e rëndësishme në zinxhirin që lidh shtëpinë tuaj me markën tonë. Ne i arrijmë qëllimet tona të markës duke fuqizuar tregtarët tanë dhe projektuesit e tyre me një gamë të gjerë stilesh unike, materialesh, përfundimesh të aplikuara me dorë, rrobaqepësi opsionale dhe shumë zgjidhje organizimi dhe ruajtjeje, ndërkohë që mbeten ende me çmime konkuruese.


  Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 16

  Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 17

  Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 18

  Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 19

  Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 20

  Mentesha e dyerve të kabinetit zëvendësues prej çeliku inox 21


  FAQS:

  P1: A do ta pranonit logon e personalizuar?

  A: Po, ne jemi një prodhues OEM.


  Q2: Cilat vërtetime ka fabrika juaj?

  A: Certifikimi i Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë ISO9001, Certifikimi CE, Testi i Cilësisë SGS, Marka gjermane e regjistruar me sukses, etj.


  Q3: Si të porosisni me ju?
  Përgjigje: Dërgoni detajet e kërkesës tuaj (Ngjyra, Sasia, Madhësia, paketimi ose logoja, etj.) - merrni kuotimin tonë - konfirmoni të gjithë artikujt - rregulloni pagesën - rregulloni prodhimin - rregulloni shpërndarjen.


  Q4: Si të zgjidhni produkte të përshtatshme?

  Përgjigje: Ju duhet vetëm të konfirmoni materialin tuaj dhe çmimin e synuar. Ne do t'ju ofrojmë një zgjidhje.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect