loading
Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 1
Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 2
Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 3
Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 4
Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 5
Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 6
Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 1
Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 2
Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 3
Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 4
Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 5
Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 6

Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë

Lloji: Clip-on
Këndi i hapjes: 100 gradë
Materiali: Çelik inox
Mbyllje e butë: po

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë


  Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 7


  Kapëse 3d e rregulluar të jetë hidraulike
  mentesha amortizuese (me një drejtim)
  Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 8  Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 9

  Emri:

  TH3309 Mentesha të Fshehta me kapëse të buta me mbyllje çeliku

  Lloji

  Clip-on One Way

  Këndi i hapjes

  100°

  Diametri i kupës së menteshës 35Mm.

  Materia

  Çelik inox, i veshur me nikel

  Mbyllje e butë hidraulike

  po

  Rregullimi i thellësisë

  -2mm/ +2mm

  Rregullimi i bazës (lart/poshtë)

  -2mm/ +2mm

  Rregullimi i mbulimit të derës
  0mm/ +6mm
  Trashësia e përshtatshme e pllakës 15-20 mm
  Thellësia e kupës së menteshës 11.3Mm.
  Distanca e vrimës së vidës së filxhanit të menteshës 48Mm.
  Madhësia e shpimit të derës 3-7 mm
  Lartësia e pllakës së montimit H=0
  Paketa: 2 copë/polybag 200 copë/karton


  Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 10

  Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 11  PRODUCT DETAILS

  TH3309 Mentesha të Fshehta me kapëse të buta me mbyllje çeliku


  Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 12
  Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 13

  Distanca e vidës së kupës së menteshës nga buza e derës është 17,5 mm+K. Distancat e mundshme të shpimit në derë (K): 3-6 mm


  Vrimat në pllakën e montimit janë 37 mm larg nga vija anësore. 37+X është parametri i instalimit në rastin e menteshës së futur evropiane dhe X përfaqëson trashësinë e derës së kabinetit.


  Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 14

  Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 15

  INSTALLATION DIAGRAM

  Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 16

  Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 17

  Tallsen Hardware ka integruar vazhdimisht burimet e industrisë dhe ka përsosur zinxhirin e furnizimit të produkteve, duke mbuluar rrëshqitjen e sirtarit, rrëshqitjen e montimit, kutinë metalike të sirtarit, menteshën, pranverën e gazit, dorezat dhe zgjidhje të tjera produktesh, për të formuar një kategori të pasur, me cilësi të lartë, me kosto efektive dhe të gjerë. Kanal platformë furnizimi me harduer për plotësimin e nevojave të tregjeve të ndryshme brenda dhe jashtë vendit për të hapur tregun ndërkombëtar.


  Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 18  Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 19

  Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 20

  Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 21

  Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 22

  Mentesha të fshehura me kapëse çeliku me mbyllje të butë 23


  FAQ:

  Mentesha janë artikuj thelbësorë, por shpesh të anashkaluar, në jetën tuaj të përditshme. Ju i hasni kur ktheheni në shtëpi, kur lëvizni në të gjithë shtëpinë tuaj, kur drejtoni makinën tuaj dhe madje edhe kur përgatitni ushqime në kuzhinë. Për objekte të tilla të vogla, ato kanë një rëndësi të madhe. Kur zëvendësoni menteshat e vjetra ose ndërtoni diçka të re që kërkon një menteshë, merrni parasysh vendosjen, përdorimin dhe stilin për t'u siguruar që të merrni një menteshë që do të funksionojë për ju. Mentesha vijnë në shumë varietete duke përfshirë rripin, prapanicën, strumbullarin, fluturën dhe pranverën.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect