loading
Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 1
Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 2
Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 3
Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 4
Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 5
Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 1
Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 2
Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 3
Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 4
Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 5

Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime

Rregullimi i mbulimit: + 5 mm
Rregullimi i thellësisë:-2/+2mm
Rregullimi i bazës:-2/+2mm
Mbyllja e butë: Po

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  TH9959 Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime


  Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 6


  CLIP ON 2D HYDRAULIC DAMPING HINGE(TWO WAY)

  Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 7

  Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 8

  Emri i Prodhimit

  TH9959 Mentesha hidraulike të kabinetit me dy drejtime

  Këndi i hapjes

  110 Gradë

  Thellësia e filxhanit të menteshës

  12Mm.

  Diametri i filxhanit të menteshës

  35Mm.

  Trashësia e derës

  14-20 mm

  Materia

  çeliqet e petëzuara në të ftohtë

  Përfundon

  i veshur me nikel

  Pesha

  117g

  Aplikati:

  Kabineti, Kuzhina, Garderoba

  Rregullimi i Mbulimit

  0/+5 mm

  Rregullimi i thellësisë

  -2/+2mm

  Rregullimi i bazës

  -2/+2mm

  Mbyllje e butë

  Po..

  Paketa:
  200 copë / kuti kartoni
  Lartësia e pllakës së montimit H=0


  PRODUCT DETAILS

  Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 9

  Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 10

  TH9919 Dy Mënyra Hydraulike Kabinete mbështetin instalimin e shpejtë dhe të lehtë. Nuk është një duarartë?

  mos u shqetësoni! Këto menteshat e kabinetit janë shumë të thjeshta për t'u instaluar. Instalimi i plotë do të zgjasë vetëm disa minuta.


  Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 11
  Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 12

  Mentesha e mbylljes së butë vijnë me kunja dhe vida që përputhen për të siguruar një përshtatje të përsosur. Çdo menteshë dere është

  i ndërtuar në mënyrë superiore me material të qëndrueshëm në fabrikë me vëmendje të mundimshme kushtuar çdo detaji të fundit.

  Kështu që ju mund të jeni të sigurt se kabineti juaj do të jetë i punuar në mënyrë perfekte dhe më i qëndrueshëm. Ne jemi shumë krenarë për

  produkteve dhe sigurohuni që standardet më të larta të cilësisë janë përmbushur duke dërguar çdo produkt përmes një rigoroziteti

  procedurën e inspektimit.

  Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 13


  Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 14Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 15Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 16

  Mbivendosje e plotë

  Gjysmë mbivendosje Embed
  Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 17

  I NSTALLATION DIAGRAM

  Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 18

  Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 19

  Tallsen Hardware projekton, prodhon dhe furnizon pajisje funksionale për projekte ndërtimi ekskluzive rezidenciale, mikpritëse dhe komerciale në të gjithë globin. Ne u shërbejmë importuesve, distributorëve, supermarketeve, projekteve inxhinierike dhe shitës me pakicë etj. Për ne, nuk ka të bëjë vetëm me pamjen e produkteve,

  por ka të bëjë me mënyrën se si ata punojnë dhe ndjehen. Duke qenë se ato përdoren çdo ditë, ato duhet të jenë të rehatshme

  dhe të ofrojë një cilësi që mund të shihet dhe të ndjehet. Etika jonë nuk ka të bëjë me përfundimin, ka të bëjë me prodhimin e produkteve që ne i duam dhe që klientët tanë duan t'i blejnë.

  Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 20

  Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 21

  Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 22

  Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 23

  Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 24

  Mentesha rregulluese të kabinetit 3D me dy drejtime 25


  FAQ:

  P1: A kontrolloni me kujdes përpara se të ngarkoni?

  Përgjigje: Ne kemi një ekip shumë serioz të kontrollit të cilësisë.
  Pyetja 2: A hulumtoni dhe zhvilloni menteshën?
  Përgjigje: Çdo vit ne shtyjmë përpara një seri produktesh të reja.
  P3: Sa punëtorë ka në fabrikën tuaj?
  A: Ne kemi 200 punëtorë dhe 5 linjë prodhimi moderne.
  Q4: A punon fabrika juaj të dielën?
  Përgjigje: Ne do të punojmë të dielën dhe natën nëse ka urdhër shumë të madh dhe urgjent.
  Pyetja 5: Nga se përbëhet mentesha juaj?
  Përgjigje: Mentesha jonë është bërë prej çeliku superior të mbështjellë të ftohtë nga Ndërmarrja Shanghai Baogang.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect