loading
Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 1
Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 2
Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 3
Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 4
Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 5
Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 6
Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 1
Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 2
Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 3
Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 4
Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 5
Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 6

Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit

Vidë: 8 copë
Trashësia: 3 mm
Materiali: SUS 304

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  HG4330 Mentesha të buta të mbylljes së dyerve të dhomës së dushit


  Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 7


  DOOR HINGE

  Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 8

  Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 9

  Emri i Prodhimit

  HG4330 Mentesha të buta të mbylljes së dyerve të dhomës së dushit

  Përmasat

  4*3*3 inç

  Numri i mbajtësit të topit

  2 Seta

  Vidhos

  8 copë

  Trashësia

  3Mm.

  Materia

  SUS 304

  Përfundon

  304 çelik inox

  Paketa: 2 copë / kuti e brendshme 100 copë / kuti kartoni

  Pesha

  317g

  Aplikati:

  Derë Mobilje


  PRODUCT DETAILS

  Këto menteshat me montim pa shabllon kanë modele vrimash jo standarde, duke siguruar fleksibilitet pasi vrimat më të vjetra/të zhveshura mund të shpërfillen kur montoni mentesha të reja. Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 10
  Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 11 HG4330 Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit montohen në prerje të prera, duke bashkuar dyert e zbrazëta prej metali ose druri në korniza.
  Vrimat janë shpuar paraprakisht dhe zhyten për instalim të lehtë dhe rezistencë më të mirë ndaj korrozionit. Gama e lëvizjes 270°. Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 12

  Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 13


  INSTALLATION DIAGRAM

  Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 14

  Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 15 Tallsen është një kompani ndërkombëtare për përmirësimin e shtëpisë, me shumë klientë në 10 vende në Evropë, Rusi dhe Turqi. Për më shumë informacion, vizitoni faqen tonë të internetit. Tallsen është i përshtatshëm, i drejtpërdrejtë dhe me çmim të përballueshëm, duke ndihmuar klientët e tij tregtarë të kryejnë punën shpejt,

  të përballueshme dhe të drejtë për herë të parë.


  Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 16

  Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 17

  Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 18

  Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 19

  Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 20

  Mentesha të buta mbyllëse të dyerve të dhomës së dushit 21


  FAQ:

  Pyetja 1: A është mentesha e plotë e shabllonit të shtrydhur?

  Përgjigje: Po, ajo është e plotë.


  P2: Cili është përfundimi i menteshës së prapanicës?
  Përgjigje: Është përfundimi i vizatimit të telit


  Q3: Çfarë shërbimi tjetër pas shitjes keni
  Përgjigje: Shfaqja Online Fabrika, Mbështetje Teknike në internet.


  Pyetja 4: A keni uebsajt alibaba?

  Përgjigje: Po, ne kemi faqen e internetit të kompanisë Alibaba.


  P5: A mund të mbështesni Letër Kredie për pagesë?

  Përgjigje: Na vjen keq, ne pranojmë vetëm transferta bankare.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect