loading
Rrëshqitjet e sirtarit me mbyllje të butë gjysmë zgjatimi SL4264 1
Rrëshqitjet e sirtarit me mbyllje të butë gjysmë zgjatimi SL4264 2
Rrëshqitjet e sirtarit me mbyllje të butë gjysmë zgjatimi SL4264 3
Rrëshqitjet e sirtarit me mbyllje të butë gjysmë zgjatimi SL4264 4
Rrëshqitjet e sirtarit me mbyllje të butë gjysmë zgjatimi SL4264 5
Rrëshqitjet e sirtarit me mbyllje të butë gjysmë zgjatimi SL4264 1
Rrëshqitjet e sirtarit me mbyllje të butë gjysmë zgjatimi SL4264 2
Rrëshqitjet e sirtarit me mbyllje të butë gjysmë zgjatimi SL4264 3
Rrëshqitjet e sirtarit me mbyllje të butë gjysmë zgjatimi SL4264 4
Rrëshqitjet e sirtarit me mbyllje të butë gjysmë zgjatimi SL4264 5

Rrëshqitjet e sirtarit me mbyllje të butë gjysmë zgjatimi SL4264

Rrëshqitja e sirtarit e fshehtë e gjysmë zgjatjes së TALLSEN është një përparim në teknologjinë e vrapimit të fshehur. Meqenëse mbajtëset janë të fshehura poshtë sirtarit, ato kurrë nuk ndërhyjnë me stilin ose dizajnin. Rrëshqitjet e sirtarit nën montim mundësojnë hapësirën maksimale të sirtarit në situata ku thellësia është e kufizuar, duke u ofruar prodhuesve të kabinetit fleksibilitetin për të krijuar kuti sirtarësh më të thellë me më shumë hapësirë ​​ruajtëse.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Emri:

  Rrëshqitje e sirtarit e ngushtë e butë

  Trashësia

  1.5*1.5Mm.

  Gjatësia

  250mm-600mm

  Kapaciteti ngarkues

  25Kështë

  Paketare

  1 set/çantë polifonike; 10 set/karton

  Trashësia e panelit anësor

  16/18Mm.

  Kushtet e pagesës

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë

  1 (87)

  Përshkrimi

  Rrëshqitësit e sirtarëve të fshehur janë vlerësuar për përdorim të rëndë (ngarkesa deri në 35 kg), duke shfaqur funksionin e mbylljes së butë për të siguruar mbylljen e butë dhe të heshtur të sirtarit. Është bërë nga çeliku i galvanizuar i cilësisë së lartë, i destinuar për përdorim me kornizë të fytyrës ose kabinete pa kornizë.


  Rrëshqitësit e sirtarit të montimit të butë nga fundi janë të pajtueshëm me shumicën e llojeve kryesore të sirtarëve dhe dollapëve (nën montim) dhe janë ideale për projekte të reja ndërtimi dhe zëvendësimi. Veçoria gjysmë e zgjatjes lejon qasje të lehtë në përmbajtjen e sirtarit pa pasur nevojë të zgjeroni plotësisht sirtarin, duke e bërë atë ideal për hapësira më të vogla.

  Rrëshqitjet e sirtarit me mbyllje të butë gjysmë zgjatimi SL4264 7

  Përcaktime

  2 (82)

  Detaje të Prodhimit

  3 (70)
  Procesi i veshjes miqësore me E-co
  4 (59)
  4 (59)
  Amortizator i integruar, afër sofe në heshtje
  5 (53)
  5 (53)
  Kapaciteti i ngarkimit është 35 kg, testi i ciklit 50000 herë.
  6 (44)
  6 (44)
  Stabilitet i lartë, i qetë
  7 (32)

  Avantazhet e produktit

  ● Veshje e mirë me zink, test i mjegullës së kripës 24 orë.
  ● Mbyllje e butë.
  ● 50,000 herë provë e mbylljes së hapur.

  ● Montimi dhe heqja pa vegla

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect