loading
Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 1
Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 1

Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve

Modeli: TH331 Lloji: Hap: 100 gradë Mbylli i bitet: Mbulesa:

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  TH3319 mentesha të dyerve të fshehura të kabinetit me amortizues të integruar


  Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 2


  INSEPARABLE HYDRAULIC DAMPING HINGE

  Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 3


  Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 4

  Emri:

  Mentesha e dyerve të kabinetit që mbyllet vetë

  Lloji

  Klip-në

  Këndi i hapjes

  100°

  Funksioni

  Mbyllje e butë

  Diametri i kupës së menteshës

  35Mm.

  Tipi i produktit

  Një mënyrë

  Rregullimi i thellësisë

  -2mm/+3mm

  Baza e rregullueshme (lart/poshtë)

  -2mm/+2mm

  Trashësia e derës

  14-20 mm

  Paketa:

  2 copë/çantë polifonike, 200 copë/karton

  Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 5

  Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 6


  PRODUCT DETAILS

  Kjo. mentesha të shpejta të futura të kabinetit është shumë popullor në ditët e sotme

  Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 7
  Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 8

  Ky lloj menteshe hap një brazdë

  në derën e kabinetit dhe e fsheh atë në kabinet

  E cila gjithashtu mund të bëjë

  kabineti më i rafinuar.

  Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 9
  Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 10

  Instalim i shpejtë dhe

  çmontimi


  Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 11


  Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 12

  Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 13

  Kompania Tallsen e cila është një prodhues profesional i pajisjeve shtëpiake me më shumë se 28 vjet përvojë, ne kemi menteshën e dyerve, menteshën e amortizimit, rrëshqitjen e sirtarit, pranverën e gazit, sistemin me shtytje të hapur, sistemin tatami etj.

  Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 14


  Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 15

  Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 16

  Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 17

  Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 18

  Mbivendosje e plotë 100 gradë e fshehur 35 mm Varesë e mbylljes së butë e dyerve 19


  FAQ:

  Q1: Cili është produkti juaj kryesisht?

  Përgjigje: Mentesha, rrëshqitjet e sirtarëve, dorezat, susta me gaz, këmbët e mobiljeve, ashensori Tatami, tampon, varëse dollapi, dritë menteshe.


  Q2: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?

  A: Na kontaktoni dhe ne do të organizojmë mostra falas për ju.


  Q3: A ofroni shërbime OEM dhe ODM?

  Përgjigje: Po, OEM ose ODM janë të mirëseardhura.


  Q4. Ky produkt është instalim i shpejtë apo instalim fiks?

  Përgjigje: ky produkt është instalim i shpejtë.


  Q5. Sa peshë në lidhje me këtë produkt?

  A: 95 g.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect