loading
Këmba e mobiljeve
TALLSEN është një furnizues dhe prodhues me reputacion i aksesorëve harduerikë të mobiljeve, i njohur për ofrimin e zgjidhjeve me cilësi të lartë dhe me kosto efektive. Duke shfrytëzuar produkte të besueshme dhe aftësi të avancuara prodhuese, TALLSEN synon të vendoset si një ofrues i njohur global i zgjidhjeve harduerike të mobiljeve me teknologjinë më të fundit dhe një rrjet të jashtëzakonshëm furnizimi.
Materiali: Hekur Lartësia:10cm /12cm /13cm /15cm /17cm Pesha: 195g/212g/220g/240g/258g MOQ: 1200 copë
Pesha: 185g/205g/225g/250g Paketimi:1 copë/çantë; 60 copë/Karton MOQ: 1800 copë
MOQ: 2400 copë Përfundimi: E zezë mat, titan Data e mostrës: 7--10 ditë
Pesha: 225g/295g/340g/385g Paketimi: 1 copë/ qese plastike; 60 copë/Karton MOQ: 3600 copë Fundi: E zezë mat, titan
Pesha: 185g/205g/225g/250g Paketimi:1 copë/çantë; 60 copë/Karton MOQ: 1800 copë
nuk ka të dhëna
Rreth Aksesorit Hardware Tallen
Si një furnizues dhe prodhues profesional i aksesorë mobiljesh produkte harduerike TALLSEN është i njohur për ofrimin e shërbimeve me cilësi të lartë dhe produkteve me kosto efektive. Gama jonë e gjerë e aksesorëve harduerikë, duke përfshirë hapës me shtytje, ashensorë tatami, këmbë mobiljesh dhe më shumë, plotësojnë nevojat e ndryshme të industrisë së prodhimit të mobiljeve, të cilave u besojnë shumë prodhues të famshëm mobiljesh, studiot e projektimit të mobiljeve, furnizuesit e materialeve të ndërtimit dhe të tjera klientë, brenda dhe jashtë shtetit. Disa punëtori të automatizuara të prodhimit dhe laboratorët tanë të testimit të produkteve funksionojnë për të siguruar që hardueri ynë është prodhuar sipas standardeve gjermane dhe në përputhje të rreptë me standardin evropian EN1935.

Që nga fillimi ynë, TALLSEN ka synuar të bëhet një furnizues profesionist global i produkteve harduerike të mobiljeve, duke ofruar zgjidhje ideale harduerike për klientët në mbarë botën. Në të ardhmen, ne planifikojmë të shfrytëzojmë teknologjinë e përparuar ndërkombëtare dhe zinxhirin tonë të furnizimit të klasit të parë për të krijuar një platformë harduerike të mobiljeve të klasit botëror.
Gjithçka që duhet të dini për ne
Në TALLSEN, ne u ofrojmë klientëve tanë të çmuar zgjidhje plotësisht të personalizuara dhe produkte me porosi përmes ekspertizës sonë të gjerë të industrisë dhe kreativitetit të pashembullt.
Me vite përvojë në industri, TALLSEN është në gjendje të kuptojë në mënyrë gjithëpërfshirëse dinamikën e tregut dhe nevojat e industrisë
Koleksioni i pajisjeve të mobiljeve të TALLSEN krenohet me një gamë të gjerë produktesh të nivelit të lartë, duke përfshirë ashensorët tatami, hapëset me shtytje, këmbët e mobiljeve dhe produkte të tjera me materiale të cilësisë së lartë, ndërsa janë jashtëzakonisht me kosto efektive
TALLSEN është krenar që ka një R të aftë&Ekipi D i përbërë nga stilistë me përvojë të produkteve me ekspertizë të gjerë në fushat e tyre përkatëse, të cilët kanë siguruar patenta të shumta shpikjesh kombëtare
nuk ka të dhëna
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect