loading
Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 1
Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 2
Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 3
Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 4
Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 1
Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 2
Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 3
Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 4

Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit

TALLSEN ka qenë në një pozicion udhëheqës në fushën e mobiljeve dhe aksesorëve harduerikë në Kinë. Gjatë hapjes së tregut, ne vazhdimisht i kushtojmë vëmendje përmirësimit të profesionalizmit dhe konkurrencës gjithëpërfshirëse të ndërmarrjes.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  CH2310 grep për veshje të rënda për montimin e murit


  Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 5


  CLOTHING HOOK


  Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 6

  Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 7

  Përshkrimi

  Emri:

  CH2310 grep për veshje të rënda për montimin e murit

  Materia:

  metal, aliazh zinku

  Përfundimi:

  krom/elektroforezë/spërkatje

  krom mat/nikle mat/bronz

  imitim ari/armë e zezë

  Nikel i krehur/Bronz i krehur


  Peshë :

  21g

  Paketare:

  500 copë/karton

  MOQ:

  1000PCS

  Data e dorëzimit:

  15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti Zhaoqing, Provinca Guangdong, Kinë

  PRODUCT DETAILS

  ch2310: Grepa e rrobave është prej materiali aliazh zinku, i cili ka butësi të lartë, ndjehet mirë në prekje dhe nuk ndryshket lehtë. Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 8
  Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 9 Ky grep rrobash me ngjyra të çelura nuk ndikohet nga stili i familjes dhe përdor linja të thjeshta për të rritur shkëlqimin unik, duke i bërë mobiljet elegante dhe sensuale, dhe ka kënaqësinë e dyfishtë të rehatisë dhe bukurisë.
  CH2310 grepa për veshje të rënda për montimin e murit është shumë e zakonshme në jetën tonë të përditshme. Përdorimet e tyre ndahen kryesisht në këto kategori: grepa rrobash për dhomën e gjumit, grepa rrobash kuzhine, grepa rrobash për banjo, grepa rrobash për dhomën e fëmijëve, grepa rrobash për studime, grepa rrobash për ambiente publike, grepa për mobilie etj.

  Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 10

  Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 11 Ganpi i artë i rrobave është në modë dhe i gjithanshëm, duke treguar cilësi të lartë, përmes procesit të elektrikimit me shumë shtresa, të vjetrën si të re

  Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 12

  Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 13

  INSTALLATION DIAGRAM

  Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 14

  Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 15

  ZHAOQING TALLSEN HARDWARE CO., LTD

  TALLSEN ka qenë në një pozicion udhëheqës në fushën e mobiljeve dhe aksesorëve harduerikë në Kinë. Gjatë hapjes së tregut, ne vazhdimisht i kushtojmë vëmendje përmirësimit të profesionalizmit dhe konkurrencës gjithëpërfshirëse të ndërmarrjes. Dhe përpiquni të sillni shërbimin sa më profesional, produktet më cilësore, çmimin më të favorshëm dhe shërbimin më në kohë pas shitjes.

  Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 16

  Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 17

  Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 18

  Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 19

  Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 20

  Kapëse për veshje të rënda për montimin e murit 21


  FAQ

  Q1: Cili është produkti juaj kryesisht?

  Përgjigje: Mentesha, rrëshqitjet e sirtarit, dorezat, susta me gaz, këmbët e mobiljeve, ashensori Tatami, tampon, varëse dollapi, dritë mentesha.

  Q2: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?
  A: Na kontaktoni dhe ne do të organizojmë mostra falas për ju.


  P3: A ofroni shërbime OEM dhe ODM?
  Përgjigje: Po, OEM ose ODM janë të mirëseardhura.


  Q4: Sa zgjat koha normale e dorëzimit?
  Përgjigje: Rreth 45 ditë.


  Q5: Cilat janë kushtet tuaja të dorëzimit?
  A: FOB, CIF dhe EXW.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect