loading
Sistemi i sirtarëve të kuzhinës me kuti të hollë 118 mm 1
Sistemi i sirtarëve të kuzhinës me kuti të hollë 118 mm 1

Sistemi i sirtarëve të kuzhinës me kuti të hollë 118 mm

Gjatësia: 270mm-550mm
Logoja: E personalizuar
Paketimi: 4 komplete/karton
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Anët e kutisë së sirtarëve metalikë të kuzhinës për dollapët


  Sistemi i sirtarëve të kuzhinës me kuti të hollë 118 mm 2

  SOFT CLOSE SLIM

  Sistemi i sirtarëve të kuzhinës me kuti të hollë 118 mm 3
  Përshkrimi

  emri:

  Sistemi i sirtarëve të kuzhinës me kuti metalike të hollë të tipit Blum

  Trashësia e rrëshqitjes

  1.5*1.5*1.8Mm.

  Trashësia e Mbulesës:

  13Mm.

  Gjatësia

  270mm-550mm

  Poshtë, Majtas & Djathtas

  ± 1,5 mm, ± 1,5 mm

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike; 4 Komplete/karton

  Kapacitetia:

  40Kështë

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Lartësia e panelit të pasmë:

  86 mm, 118 mm, 167 mm, 199 mm


  PRODUCT DETAILS

  Kanali i kabinetit të hollë të panelit të pasmë të lartë është i ndërtuar në rrëshqitjet e montimit Dura-Close me shtrirje të plotë, me mbyllje të butë dhe mund të përballojë një ngarkesë prej 100 kilogramësh, ndërsa funksionimi me raft-dhe-pinion stabilizon sirtarët dhe parandalon rënien.

  Sistemi i sirtarëve të kuzhinës me kuti të hollë 118 mm 4


  Sistemi i sirtarëve të kuzhinës me kuti të hollë 118 mm 5


  Sirtarët kanë një mur të hollë ½ inç me hapësirë ​​më të përdorshme të sirtarëve sesa një sistem tradicional i sirtarit metalik me kornizë A,  Sistemi ynë i ri i sirtarit metalik i lejon prodhuesit e kabineteve të shtojnë një sirtar elegant dhe të nivelit më të lartë për të freskuar çdo ambient kuzhine ose zyre banimi


  Sistemi i sirtarëve të kuzhinës me kuti të hollë 118 mm 6
  Sistemi i sirtarëve të kuzhinës me kuti të hollë 118 mm 7

  Këto sisteme sirtarësh instalohen pothuajse aq lehtë sa kutitë standarde të sirtarit prej druri. Rrëshqitjet me zgjatje të plotë të kombinuara me hapjen e lehtë dhe veçoritë e mbylljes së qetë dhe të butë i japin përdoruesit fundor një përvojë premium.
  Sistemi i sirtarëve të kuzhinës me kuti të hollë 118 mm 8

  INSTALLATION DIAGRAM

  Sistemi i sirtarëve të kuzhinës me kuti të hollë 118 mm 9


  Sistemi i sirtarëve të kuzhinës me kuti të hollë 118 mm 10 Tallsen Hardware është një prodhues profesionist i pajisjeve shtëpiake me më shumë se 28 vjet përvojë. Ne kemi një linjë prodhimi në shkallë të gjerë për të prodhuar produkte me cilësi të lartë, kemi pajisjet më të standardizuara të testimit dhe kemi ekipin më profesional për t'ju shërbyer. Presim bashkëpunim!

  Sistemi i sirtarëve të kuzhinës me kuti të hollë 118 mm 11


  Sistemi i sirtarëve të kuzhinës me kuti të hollë 118 mm 12


  Sistemi i sirtarëve të kuzhinës me kuti të hollë 118 mm 13Sistemi i sirtarëve të kuzhinës me kuti të hollë 118 mm 14

  Sistemi i sirtarëve të kuzhinës me kuti të hollë 118 mm 15

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  1. Çfarë është MOQ që blen për herë të parë?
  Nëse bëni logon dhe paketën e markës, MOQ është enë 20 metra. Nëse nuk ka nevojë për logon e markës dhe
  paketa, MOQ është 500 palë për madhësi.

  2. Para se të blejmë, si mund të njohim cilësinë?
  Ne mund t'ju dërgojmë mostër për të kontrolluar. Gjithashtu klienti mund të caktojë një agjent për të inspektuar masën
  cilësinë e prodhimit në fabrikën tonë për të siguruar cilësinë.

  3. Sa do të jetë kapaciteti i ngarkimit për kontejnerin 20 ft?
  Kapaciteti maksimal i ngarkimit është 27 ton, por kapaciteti i saktë i ngarkimit varet nga modeli i rrëshqitjes që zgjidhni
  dhe nga vendi nga jeni.


  4. Cila është diapazoni i aplikimit të rrëshqitjeve të sirtarit tuaj?
  Dy lartësi sirtarë (afërsisht 3 ½ inç dhe 7 ¼ inç) dhe tre gjatësi të sirtarëve (15, 18 dhe 21 inç) janë të disponueshme.


  5. Cila është sipërfaqja e rrëshqitjeve të sirtarit tuaj?

  Me përputhshmërinë pa kornizë dhe me kornizën e fytyrës, kutitë e sirtarit kanë një përfundim të gjithanshëm me pudër në ngjyrë gri.
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect