loading
Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 1
Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 2
Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 3
Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 4
Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 5
Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 6
Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 7
Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 1
Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 2
Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 3
Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 4
Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 5
Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 6
Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 7

Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore

Paketimi: 6 komplete/karton
MOQ: 2000 Komplete
Çmimi: EXW
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL7886 Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore


  Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 8

  Kuti sirtare metalike


  Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 9


  Përshkrimi

  emri:

  SL7886 e mesme 167mm Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik me shirit katror me një galeri

  Trashësia:

  1.5*1.5*1.8Mm.

  Kapaciteti ngarkues:

  40Kështë

  Gjatësia:

  270-550 mm

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  1 set/kuti;6 Komplete/karton

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  SL7886 e mesme 167mm Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik me shirit katror me një galeri

  1. Ka cilësi të përsosur rrëshqitëse me përmasat e plotë që përfshijnë mbyllje të heshtur dhe graduale.


  Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 10Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 11Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 12
  Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 13


  • Montimi dhe heqja e shpejtë e sirtarit ballor

  • /- 1.5mm

  • /- 1.5 mm majtas & djathtas

  • Rregullim i integruar 3D i panelit të përparmë  • Rregullimi i lartësisë, anash dhe thellësisë së sirtarit të inkorporuar në kapëset e fiksimit të vrapuesit.


  Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 14
  Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 15

  Linja të pastra, të thjeshta me trashësi minimale muri për të maksimizuar hapësirën e brendshme.

  1. Kapaciteti ngarkues dinamik 40 kg dhe 100,000 cikle të testuara.


  INSTALLATION DIAGRAM

  Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 16

  Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 17

  Tallsen Hardware është themeluar në vitin 1993 si prodhues i produkteve të pajisjeve të kabinetit për klientët e kuzhinës, mobilieri, pajisje dyqanesh dhe pajisje mobiljesh. Tallsen është një prodhues i autorizuar i komponentëve të harduerit shtëpiak për më shumë se 80 vende. Kjo do të thotë që klientët Tallsen mund të jenë të sigurt se produkti që ata porosisin është autentik dhe vjen nga vetë fabrika.


  Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 18


  Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 19

  Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 20
  Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 21  Sirtarë metalikë me dy mure 167 mm me një shufër katrore 22


  Pyetje Dhe Përgjigje:


  Pyetje: Sa kohë mund të marr mostrat?

  Përgjigje: Zakonisht 3-7 ditë pune.


  Pyetje: Po në lidhje me kohën tuaj të dorëzimit?

  Përgjigje: Sipas sasisë, zakonisht 20-25 ditë pune. Disa artikuj ne ofrojmë shërbimin e stokut.


  Pyetje: Si mund t'ju besoj në bashkëpunimin e parë?

  Përgjigje: Së pari, mostrat mund të dërgohen për të kontrolluar cilësinë tonë dhe të mirëpritur të na vizitoni ballë për ballë. Gjithashtu, mund të filloni të porositni nga Alibaba Trade Assurance.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect