loading
Kuti sirtare me dy mure 84mm 1
Kuti sirtare me dy mure 84mm 2
Kuti sirtare me dy mure 84mm 3
Kuti sirtare me dy mure 84mm 4
Kuti sirtare me dy mure 84mm 5
Kuti sirtare me dy mure 84mm 1
Kuti sirtare me dy mure 84mm 2
Kuti sirtare me dy mure 84mm 3
Kuti sirtare me dy mure 84mm 4
Kuti sirtare me dy mure 84mm 5

Kuti sirtare me dy mure 84mm

Paketimi: 6 Komplete/karton
MOQ: 2000 Komplete
Çmimi: EXW
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL7666 Kuti sirtare me dy mure 84mm


  Kuti sirtare me dy mure 84mm 6

  Kuti sirtare metalike


  Kuti sirtare me dy mure 84mm 7


  Përshkrimi

  Emri::

  SL7666 Kuti sirtare me dy mure 84mm

  Trashësia:

  1.5*1.5*1.8Mm.

  Gjatësia:

  270 mm-550 mm (12 inç -20 inç)

  Kapaciteti ngarkues:

  40Kështë

  Paketare:

  1 set/kuti;6 Komplete/karton

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  SL7666 Kuti sirtare me dy mure 84mm Sistemet inteligjente të sirtarit të kabineteve superiore ofrojnë një dizajn tërheqës dhe të qëndrueshëm, funksionalitet të përmirësuar dhe një përzgjedhje opsionesh të zgjuara të ruajtjes.

  Kuti sirtare me dy mure 84mm 8Kuti sirtare me dy mure 84mm 9Kuti sirtare me dy mure 84mm 10
  Kuti sirtare me dy mure 84mm 11

  Të gjitha sistemet e sirtarit dhe rrëshqitësit e kabineteve superiore janë perfekte për kuzhinën, banjën, barin, dhomën e lavanderisë, dhomën e larjes, njësinë e argëtimit, oxhakun dhe zyrën e shtëpisë.

  Të gjitha pajisjet e sirtarit janë prodhuar nga Tallsen, një prodhues inovativ në pajisjet e mobiljeve dhe dollapëve.

  Kuti sirtare me dy mure 84mm 12
  Kuti sirtare me dy mure 84mm 13


  Sistemi me dy mure me kushineta topash çeliku për lehtësi të qëndrueshme të përdoruesit

  INSTALLATION DIAGRAM

  Kuti sirtare me dy mure 84mm 14

  Kuti sirtare me dy mure 84mm 15

  Tallsen, me bazë në Kinë, është një nga prodhuesit më të shpejtë të pajisjeve shtëpiake në botë. E themeluar në vitin 1993, Tallsen ishte një pionier në industrinë e aksesorëve të mobiljeve. Sot, Tallsen ofron përzgjedhjen më të madhe në botë të komponentëve të pajisjeve të shtëpisë në magazinë dhe të disponueshme për dërgesë të menjëhershme. Ne jemi këtu për të nxitur inovacionin në mbarë botën. Ne jemi krenarë që jemi shumë të njohur si lider në industrinë e mobiljeve.  Kuti sirtare me dy mure 84mm 16


  Kuti sirtare me dy mure 84mm 17

  Kuti sirtare me dy mure 84mm 18
  Kuti sirtare me dy mure 84mm 19  Kuti sirtare me dy mure 84mm 20


  Pyetje Dhe Përgjigje:


  Pyetje: A keni MOQ?

  Përgjigje: Varet nga ide të ndryshme, mund të negociohet. Sa më e madhe të jetë sasia, aq konkurrues do të jetë çmimi i njësisë.


  Pyetje: A duhet klienti të paguajë tarifën e dorëzimit, sa është?

  A: Për tarifën e dorëzimit, kërkohet që të dërgohen shumë mostra, kështu që ne duhet të marrim tarifën e dorëzimit.

  Nëse më thoni të përdor Expressin e caktuar, do të më jepni llogarinë tuaj ekspres ose do të paguani sipas Express.

  Pyetje: Po për shërbimin pas shitjes?

  Përgjigje: Ne gjithmonë do ta mbajmë cilësinë e njëjtë me të njëjtën gjë dhe nëse ka diçka me cilësinë, ne do të bëjmë kompensim për klientët tanë.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect