loading
Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 1
Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 2
Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 3
Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 4
Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 5
Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 1
Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 2
Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 3
Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 4
Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 5

Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror

Paketimi: 6 komplete/karton
MOQ: 100 Komplete
Çmimi: EXW
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Anët e kutisë së sirtarëve metalikë të kuzhinës për dollapët

  Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 6

  SOFT CLOSE SLIM

  Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 7


  Përshkrimi

  Emri::

  Sistemi i sirtarëve të kuzhinës metaboks kuti metalike të hollë të tipit Blum

  Trashësia

  1.5*1.5*1.8Mm.

  Kapaciteti ngarkues:

  45Kështë

  Gjatësia:

  270mm-550mm

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  1 set/kuti;6 Komplete/karton

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Lartësia e panelit të pasmë:

  84 mm, 135 mm, 167 mm, 199 mm


  PRODUCT DETAILS

  Sistemi i sirtarëve me mure të dyfishta 199 mm me kushineta me top çeliku është me anët e sirtarëve të veshur me metal të qëndrueshëm, rezistente ndaj gërvishtjeve.

  Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 8Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 9Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 10
  Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 11

  Katër shirita krahësh qëndrueshmërie anash në sirtarë të mëdhenj për të ruajtur ekuilibrin.
  ato janë të dizajnuara në stilin gjerman.

  A në dispozicion në gri argjendi ose të zezë antracit
  Soft Close / Silent Close Slides sirtarit.

  Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 12
  Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 13

  Sistemi juaj i përsosur i sirtarëve ju pret.


  INSTALLATION DIAGRAM

  Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 14
  Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 15

  Tallsen është një markë origjinale Deutschland dhe trashëgon plotësisht standardin gjerman, cilësinë superiore, të gjitha kategoritë dhe performancën me kosto të lartë. Ne kemi hyrë në Kinë, duke krijuar Zhaoqing Tallsen Hardware Co. Ltd dhe përputhen me parimet e përparuara të prodhimit të Kinës


  Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 16


  Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 17

  Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 18

  Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 19  Sistem sirtarësh kuzhine 199 mm me mbyllje të butë me shirit katror 20


  Pyetje Dhe Përgjigje:


  Pyetje: A mund ta vendos logon time në produkte?

  Përgjigje: Sigurisht që mundeni, pasi ne gjithashtu bëmë shumë OEM për markat e famshme në mbarë botën.


  Pyetje: Cila është gama e produkteve tuaja?

  Përgjigje: Produktet tona kryesore janë mentesha me kënde dhe funksione të ndryshme, varion nga rrëshqitjet e sirtarëve dhe

  gjithashtu mund të personalizojë produktet sipas kërkesave të klientit.  Pyetje: Pse ju zgjedhim ju?

  Përgjigje: Të bësh biznes është si të jesh njeri. Dhe ne kurrë nuk mashtrojmë në biznes. Dhe mundemi

  premtoni se çdo porosi do të jetë saktësisht e njëjtë si më parë dhe ekzaktësisht e njëjtë si mostrat

  konfirmuar .  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect