loading
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 1
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 2
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 3
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 4
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 5
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 1
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 2
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 3
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 4
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 5

Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror

Paketimi: 15 komplete/karton
MOQ: 2000 Komplete
Çmimi: EXW
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL7996C Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik me shirit katror me galeri të lartë dyshe


  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 6

  Kuti sirtare metalike


  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 7


  Përshkrimi

  Emri::

  SL7996C Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik me shirit katror me galeri të lartë dyshe

  Trashësia

  1.5*1.5*1.8Mm.

  Kapaciteti ngarkues:

  45Kështë

  Gjatësia:

  270mm-550mm

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  1 set/kuti;6 Komplete/karton

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  SL7996C Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik me shirit katror me galeri të lartë dyshe janë me mbyllje të butë dhe mund të përballojnë një ngarkesë prej 100 kilogramësh, ndërkohë që funksionimi i raftit dhe pinionit stabilizon sirtarët dhe parandalon rënien.

  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 8Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 9Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 10
  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 11

  Sirtarët kanë një mur të hollë ½ inç me hapësirë ​​​​më shumë të përdorshme se sa një sistem tradicional i sirtarëve metalik me kornizë A.

  Sistemi ynë i ri i sirtarit metalik i lejon prodhuesit e kabineteve të shtojnë një sirtar elegant dhe të nivelit më të lartë për të freskuar çdo ambient kuzhine ose zyre banimi

  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 12
  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 13

  Këto sisteme sirtarësh instalohen pothuajse aq lehtë sa kutitë standarde të sirtarit prej druri. Rrëshqitjet me zgjatim të plotë të kombinuara me hapjen e lehtë dhe veçoritë e mbylljes së qetë dhe të butë i japin përdoruesit fundor një përvojë premium

  INSTALLATION DIAGRAM

  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 14
  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 15

  Tallsen është një markë origjinale Deutschland dhe trashëgon plotësisht standardin gjerman, cilësinë superiore, të gjitha kategoritë dhe performancën me kosto të lartë. Ne kemi hyrë në Kinë, duke krijuar Zhaoqing Tallsen Hardware Co. Ltd dhe përputhen me parimet e përparuara të prodhimit të Kinës


  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 16


  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 17

  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 18
  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 19  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së lartë me shirit katror 20


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: A jeni prodhues?

  Përgjigje: Po, ne jemi një prodhues me më shumë se 20 vjet përvojë të përditshme të produkteve të pajisjeve shtëpiake.


  Pyetje: Çfarë kushtesh pagese pranoni?

  Përgjigje: Ne pranojmë porosinë e Sigurimit të Tregtisë Alibaba, TT, Kartën e Kreditit, PayPal.


  Pyetje: Cila është gama juaj e produkteve?

  Përgjigje: Ne kemi më shumë se 200 sende të ndryshme shtëpiake / nevoja ditore.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect