loading
Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 1
Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 2
Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 3
Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 4
Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 5
Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 1
Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 2
Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 3
Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 4
Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 5

Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë

Gjatësia: 270mm-550mm
Logoja: E personalizuar
Paketimi: 6 komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL7775 Rrëshqitje e hollë e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë


  Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 6

  Kuti e hollë sirtare

  Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 7  Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 8

  Përshkrimi

  emri:

  SL7775 Rrëshqitje e hollë e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë

  Trashësia e rrëshqitjes

  1.5*1.5*1.8Mm.

  Trashësia e Mbulesës:

  13Mm.

  Gjatësia

  270mm-550mm

  Poshtë, Majtas & Djathtas

  ± 1,5 mm, ± 1,5 mm

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike; 4 Komplete/karton

  Kapacitetia:

  40Kështë

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Lartësia e panelit të pasmë:

  86 mm, 118 mm, 167 mm, 199 mm


  PRODUCT DETAILS

  Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 9

  SL7775 Sirtar i hollë me dy mure me mbyllje të butë rrëshqitës u Përdorimi i përshtatshëm për kabinetet e kuzhinës dhe banjo. Ky lloj përdor rrëshqitësin e sirtarit të montimit me ingranazh.


  Diapozitivat funksionojnë në heshtje dhe pa probleme dhe janë të zgjatura të plota pa zhurmë.


  Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 10
  Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 11


  Materiali: Çeliku i galvanizuar
  Aplikimi: Dollap Kuzhine, Kabineti i Banjove, Garderoba, Mobilje Civile etj.


  Rregullimi i lartësisë ± 5 mm, rregullimi horizontal ± 3 mm nga pjesa e përparme e sirtarit.
  Nuk nevojiten mjete për montimin përpara të sirtarëve. I përshtatshëm për raft dhe dysheme 16 mm


  Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 12


  Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 13


  Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 14

  INSTALLATION DIAGRAM

  Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 15


  Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 16

  Tallsen është një kompani, biznesi kryesor i së cilës janë furnizimet industriale të sektorit të harduerit. Tallsen konsolidon rolin e saj si një lider i specializuar jo vetëm në tregtinë me shumicë, por edhe duke përfshirë shitjet me pakicë në sektorin e aksesorëve për mobiljet e shtëpisë, me vëmendje të veçantë për dizajnin e brendshëm dhe të jashtëm.


  Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 17


  Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 18


  Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 19Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 20

  Rrëshqitje e sirtarit me dy mure me mbyllje të butë 21

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: Rreth çmimit?

  A: W Ne jemi një fabrikë profesionale, ne mund t'ju japim çmimin ish-fabrika t'ju japim çmimin më të përballueshëm


  Pyetje: Cilësi?

  Përgjigje: Materialet tona janë furnizues të mirënjohur vendas, materialet janë të garantuara dhe ne kemi departamentin më profesional të testimit. Çdo produkt testohet rreptësisht përpara se t'u dorëzohet klientëve.


  Pyetje: Si ndiheni si cilësia e produkteve tona?

  A: Më shumë se 3 vjet.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect