loading
35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 1
35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 2
35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 3
35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 4
35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 5
35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 6
35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 1
35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 2
35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 3
35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 4
35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 5
35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 6

35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 1 set / qese plastike: 10 set / karton
Çmimi: EXW
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL9451 35/45 KG Rrëshqitëse me detyrë mesatare


  35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 7


  THREE-FOLD PUSH OPEN

  BALL BEARING SLIDES

  35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 8
  35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 9


  Përshkrimi

  emri:

  SL9451 35/45 KG Rrëshqitëse me detyrë mesatare

  Trashësia e rrëshqitjes

  1.2*1.2*1.5Mm.

  Gjatësia

  250mm-600mm

  Materia

  Çeliku i petëzuar në të ftohtë

  Paketare:

  1 set/qese plastike; 15 set/karton

  Kapaciteti ngarkues:

  35/45Kështë

  Gjerësia e rrëshqitjes:

  45Mm.

  Hapësira e rrëshqitjes:

  12,7±0,2 mm

  Përfundon:

  Veshje me zink/e zeze elektroforetike

  35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 10

  PRODUCT DETAILS


  SL9451 35/45KG Slides me funksion të mesëm me pranverë përdoren zakonisht në mobiljet e ruajtjes së zyrës, si dhe në mobiljet e dhomës së gjumit dhe të rastit.


  35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 11
  35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 12

  W Ofrojnë një gamë ngarkese nga 35 kg deri në 45 kg në shtrirje 75% ose 100% me një këmbëz për të liruar pjesën e sirtarit nga rrëshqitja kryesore për heqjen e lehtë të sirtarit.

  Atje jane madhësi të tjera të disponueshme - 12 14 16 18 20 22 24 inç opsionale. Ne ofrojmë gjithashtu rrëshqitje të pajisura me funksionin Soft Close ose Self Close.
  35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 13
  35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 14


  Nëse nuk jeni në gjendje të gjeni atë që kërkoni, ju lutemi na kontaktoni pasi ne kemi një portofol të gjerë që nuk reklamohet në faqen e internetit.  35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 15
  INSTALLATION DIAGRAM


  35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 16


  35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 17

  35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 18

  Kompania Tallsen, e cila është një prodhues profesional i pajisjeve shtëpiake me më shumë se 28 vjet përvojë. TALLSEN ka qenë në një pozicion udhëheqës në fushën e mobiljeve dhe aksesorëve harduerikë në Kinë.

  35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 19

  35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 20

  35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 21  35/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 2235/45 KG rrëshqitëse me detyrë mesatare 23


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Sa është kapaciteti i ngarkimit të rrëshqitjes suaj?

  A: Kapaciteti i ngarkesës deri në 35-45 kg

  Pyetje: Cili është avantazhi i këtij rrëshqitje?

  Përgjigje: Funksioni i shtytjes dhe i hapjes


  Pyetje: Çfarë ngjyre mund të zgjedh për rrëshqitjen tuaj?

  A: Veshje me zink/e zeze elektroforetike


  Pyetje: Cila është diapazoni i gjatësisë së rrëshqitjes suaj?

  A: 250 mm-600 mm


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect