loading
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 1
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 2
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 3
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 4
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 5
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 6
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 1
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 2
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 3
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 4
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 5
Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 6

Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë

Paketimi: 6 Komplete/Karton
MOQ: 2000 Komplete
Çmimi: EXW
Data e mostrës: 7--10 ditë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL7997 Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë


  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 7

  Kuti sirtare metalike


  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 8


  Përshkrimi

  Emri::

  SL7997 Slides me sirtarë me galeri të dyfishtë

  Trashësia:

  1.5*1.5*1.8Mm.

  Kapaciteti ngarkues:

  40KG

  Gjatësia:

  270mm-550mm

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  1 set/kuti;6 Komplete/karton

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  SL7997 Slides Metal Drawer Box SL7997 Double Gallery janë elegant dhe të thjeshtë. Ata kanë rregullim tre dimensional për instalim të lehtë.

  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 9Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 10Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 11
  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 12

  Është bërë nga llamarina e galvanizuar e trashë. Kapaciteti i ngarkimit është 40 kg dhe e kalon testin mbi 50,000 herë.

  Kur sirtari mbyllet, amortizuesi përdor forcën e kthimit të ngadalshëm automatik të kohës.

  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 13
  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 14

  Susta e damperit zvogëlon në mënyrë efektive zhurmën në procesin e shtytjes dhe tërheqjes. Ka kapacitet të fortë peshimi dhe qëndrueshmëri të mirë.

  INSTALLATION DIAGRAM

  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 15
  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 16

  Origjina e Tallsen qëndron si një prodhues, importues dhe furnizues me reputacion global i një game të gjerë të pajisjeve, aksesorëve dhe aksesorëve të garderobës modulare për kuzhina. Gama përfshin opsione të gjera të sistemeve të sirtarit dhe mbajtësve, harduerit dhe pajisjes së kabinetit, aksesorëve të kabinetit në qoshe, ngritjes së kabinetit dhe shumë më tepër. Kompania prezanton produktet duke pasur parasysh standardet e larta të cilësisë, dizajnet moderne, komoditetin dhe sigurinë e klientëve.

  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 17


  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 18

  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 19


  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 20  Rrëshqitjet e kutisë së sirtarit metalik të galerisë së dyfishtë 21


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: Rreth OEM?

  A: Mirë se vini, ju mund të na dërgoni logon tuaj të dizajnit


  Pyetje: Rreth çmimit?

  Përgjigje: Çmimi është i negociueshëm, mund të ndryshohet sipas sasisë ose paketës suaj.


  Pyetje: Si ndiheni si cilësia e produkteve tona?

  A: Më shumë se 3 vjet.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect