loading
Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 1
Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 2
Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 3
Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 4
Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 5
Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 6
Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 7
Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 1
Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 2
Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 3
Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 4
Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 5
Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 6
Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 7

Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent

Gjatësia: 270mm-550mm
Logoja: E personalizuar
Paketimi: 4 komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL7885 Sirtar i hollë i heshtur për çmontim të rëndë


  Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 8

  Kuti e hollë sirtare

  Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 9  Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 10

  Përshkrimi

  emri:

  SL7885 Sirtar i hollë i heshtur për çmontim të rëndë

  Trashësia e rrëshqitjes

  1.5*1.5*1.8Mm.

  Trashësia e Mbulesës:

  13Mm.

  Gjatësia

  270mm-550mm

  Poshtë, Majtas & Djathtas

  ± 1,5 mm, ± 1,5 mm

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike; 4 Komplete/karton

  Kapacitetia:

  40Kështë

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Lartësia e panelit të pasmë:

  86 mm, 118 mm, 167 mm, 199 mm


  PRODUCT DETAILS

  Sirtari SL7885 Heavy Duty Silent Slim Mount Undermount ka dizajn të hollë. A ka një kuti të përsosur? Në ndryshim nga standardi, fokusi është në parimet që ndiqen, por janë të pakrahasueshme në performancën e tyre.


  Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 11


  Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 12


  Është e thjeshtë, e drejtpërdrejtë, në modë dhe elegante. Konturet e qarta, stilet paralele të kornizës dhe linjat zbukuruese si element qendror i stilit.


  Trupi i hollë transformohet në mënyrë perfekte. Të gjithë komponentët përputhen në mënyrë të përkryer me njëri-tjetrin dhe formojnë tranzicione harmonike.


  Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 13
  Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 14


  Ai prezanton një koncept krejtësisht të ri ngjyrash. Të gjitha materialet janë bërë nga çelik inox kundër gjurmëve të gishtërinjve ose çelik i lakuar me furçë për një ndjesi të jashtëzakonshme prekëse.  Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 15

  INSTALLATION DIAGRAM

  Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 16


  Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 17

  Tallsen është destinacioni për të gjitha gjërat në shtëpi: të ndihmosh të gjithë, kudo që të krijojnë ndjenjën e tyre të shtëpisë. Nga shërbimi i ekspertëve ndaj klientit, te zhvillimi i mjeteve që e bëjnë më të lehtë procesin e blerjes, te bartja e një prej përzgjedhjeve më të gjera dhe më të thella të artikujve për çdo hapësirë, stil dhe buxhet, Tallsen i jep të gjithëve fuqinë për të krijuar hapësira që janë të përshtatshme për ato.


  Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 18


  Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 19


  Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 20Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 21

  Sirtar i hollë për çmontimin e Heavy Duty Silent 22

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: Rreth çmimit?

  A: W Ne jemi një fabrikë profesionale, ne mund t'ju japim çmimin ish-fabrika t'ju japim çmimin më të përballueshëm


  Pyetje: Cilësi?

  Përgjigje: Materialet tona janë furnizues të mirënjohur vendas, materialet janë të garantuara dhe ne kemi departamentin më profesional të testimit. Çdo produkt testohet rreptësisht përpara se t'u dorëzohet klientëve.


  Pyetje: Si ndiheni si cilësia e produkteve tona?

  A: Më shumë se 3 vjet.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect