loading
Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 1
Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 2
Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 3
Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 4
Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 5
Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 6
Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 1
Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 2
Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 3
Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 4
Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 5
Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 6

Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë

Lloji: Clip-on
Këndi i hapjes: 100 gradë
Materiali: Çelik inox
Mbyllje e butë: po

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë


  Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 7


  Kapëse 3d e rregulluar të jetë hidraulike
  mentesha amortizuese (me një drejtim)
  Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 8  Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 9

  Emri:

  Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë

  Lloji

  Clip-on One Way

  Këndi i hapjes

  100°

  Diametri i kupës së menteshës 35Mm.

  Materia

  Çelik inox, i veshur me nikel

  Mbyllje e butë hidraulike

  po

  Rregullimi i thellësisë

  -2mm/ +2mm

  Rregullimi i bazës (lart/poshtë)

  -2mm/ +2mm

  Rregullimi i mbulimit të derës
  0mm/ +6mm
  Trashësia e përshtatshme e pllakës 15-20 mm
  Thellësia e kupës së menteshës 11.3Mm.
  Distanca e vrimës së vidës së filxhanit të menteshës 48Mm.
  Madhësia e shpimit të derës 3-7 mm
  Lartësia e pllakës së montimit H=0
  Paketa: 2 copë/polybag 200 copë/karton


  Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 10

  Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 11  PRODUCT DETAILS

  TH3309 Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të amortizatorit të mbylljes së butë. Ata kërkojnë shumë pak shtrirje dhe e bëjnë punën shumë më të lehtë kur keni disa menteshat për t'u përshtatur.  Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 12
  Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 13

  Funksioni i mbylljes së butë është një nga treguesit më të mirë të cilësisë së menteshave. Veçoria e mbylljes së butë parandalon të gjitha zhurmat shqetësuese nga kuzhina dhe zgjat jetëgjatësinë e dyerve, dollapëve dhe menteshave.

  Mentesha me kapëse është më e lehtë dhe më e shpejtë për t'u përshtatur, pa asnjë mjet. Është ideale për dyert që kërkojnë montimin e shumë menteshave, kjo sepse ju thjesht e rreshtoni menteshën me pllakën e montimit dhe e shtyni me një lëvizje të thjeshtë, më pas do të kapet për t'u lidhur me pllakën tuaj të montimit.  Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 14

  Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 15

  INSTALLATION DIAGRAM

  Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 16

  Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 17

  Tallsen është një ndërmarrje hardware në shtëpi që integron R&D, prodhimin dhe shitjet. Tallsen ka një zonë moderne industriale me 13,000 ㎡, një qendër marketingu 200 ㎡, një qendër testimi produktesh 200 ㎡, një sallë ekspozite me 500 ㎡, një qendër logjistike me 1,000 ㎡. Tallsen është gjithmonë i përkushtuar për të krijuar produkte harduerike shtëpiake me cilësi superiore të industrisë.


  Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 18  Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 19

  Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 20

  Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 21

  Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 22

  Mentesha e kabinetit me mbivendosje të plotë të damperit mbyllës të butë 23


  FAQ:

  Damper me mbyllje të butë

  Funksioni i mbylljes së butë është një nga treguesit më të mirë të cilësisë së menteshave. Çdo mentesha e derës së kabinetit përmban një amortizues të integruar që krijon një lëvizje vetë-mbyllëse. Veçoria e mbylljes së butë parandalon të gjitha zhurmat shqetësuese nga kuzhina dhe zgjat jetëgjatësinë e dyerve, dollapëve dhe menteshave. Çfarë do të na japë funksioni i mbylljes së butë:

  1-Hapja dhe mbyllja e heshtur.

  2-Minimizoni zhurmat shqetësuese.

  3-Zgjatni jetëgjatësinë e kabineteve dhe dyerve.

  4-Ofroni një ambient komod në shtëpi.

  5-Shpejtësia e përshtatshme e mbylljes që mund të mbrojë duart tuaja.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect