loading
Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 1
Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 2
Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 3
Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 4
Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 5
Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 1
Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 2
Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 3
Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 4
Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 5

Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike

Gjerësia: 45 mm
Gjatësia: 250 mm-600 mm (10 inç -24 inç)
Logoja: E personalizuar
Paketimi: 15 komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  SL7665 rrëshqitës i sirtarit amortizues të kutisë së hollë metalike


  Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 6

  Kuti

  Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 7  Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 8

  Përshkrimi

  emri:

  rrëshqitje e sirtarit e hollë të amortizimit të kutisë metalike

  Trashësia

  1.8*1.5*1.2Mm.

  Gjerësia:

  45Mm.

  Gjatësia

  250 mm-550 mm (10 inç -22 inç)

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  1 set/çantë polifonike; 15 Komplete/karton

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  Ky sirtar i hollë për amortizimin e kutisë metalike

  rrëshqitje, e quajtur sirtar kuti luksoze.

  Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 9


  Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 10

  Me një ngarkesë prej 35 kg, 50,000

  koha e testeve të hapjes dhe mbylljes

  Hapësirë ​​më e madhe magazinimi, rrëshqitje e qetë,

  mbyllje e butë, instalim dhe çmontim i shpejtë

  Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 11
  Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 12 Materiali është çeliku dhe plastika

  Dhe çeliku i galvanizuar kanë

  Përparësitë e peshës së lehtë.

  Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 13  Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 14
  Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 15

  Kompania TallSen, e cila është një prodhues profesional i pajisjeve shtëpiake me më shumë se 28 vjet përvojë. Ne kemi një linjë prodhimi në shkallë të gjerë për të prodhuar produkte me cilësi të lartë, kemi ekipin më të standardizuar të testimit dhe kemi ekipin më profesional për t'ju shërbyer. Mirë se vini në kërkesën tuaj! presim bashkëpunimin tuaj!

  Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 16


  Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 17


  Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 18Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 19

  Rrëshqitje e sirtarit për zbutjen e kutisë së hollë metalike 20

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: Rreth çmimit?

  A: W Ne jemi një fabrikë profesionale, ne mund t'ju japim çmimin ish-fabrika t'ju japim çmimin më të përballueshëm


  Pyetje: Cilësi?

  Përgjigje: Materialet tona janë furnizues të mirënjohur vendas, materialet janë të garantuara dhe ne kemi departamentin më profesional të testimit. Çdo produkt testohet rreptësisht përpara se t'u dorëzohet klientëve.


  Pyetje: Si ndiheni si cilësia e produkteve tona?

  A: Më shumë se 3 vjet.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect